1 kwietnia otworzyliśmy salon TOUS w Złotych Tarasach

1 kwietnia w Złotych Tarasach został otwarty nowy salon znanej i lubianej marki TOUS. Ta ekskluzywna hiszpańska firma znana jest z wysokiej jakości biżuterii i akcesoriów z charakterystycznym motywem misia. Nowy sklep będzie zlokalizowany na poziomie 0. 

Symbolem marki TOUS jest miś, którego okrągłe kształty i wrażliwa natura mają przywodzić na myśl najprzyjemniejsze wspomnienia z przeszłości. Jego motyw pojawia się 
na wszystkich produktach dostępnych w ofercie hiszpańskiej firmy. Znajdziemy go na biżuterii, zegarkach, torebkach, perfumach i akcesoriach – portfelach, apaszkach i okularach przeciwsłonecznych. 

TOUS przy tworzeniu biżuterii umiejętnie łączy najnowocześniejsze technologie z rzemiosłem tradycyjnym. Marka wykorzystuje kamienie szlachetne oraz nowe materiały, takie jak tytan czy sylikon. Kolekcje utrzymane są w jasnych, pastelowych kolorach i odpowiadają najnowszym trendom. Produkty TOUS odzwierciedlają wrażliwość, radość oraz młodzieńczego ducha, czyli wartości, którymi marka chce dzielić się ze swoimi miłośnikami. 

Firma działa od 1920 roku, jednak dopiero w 1985 roku powstał projekt charakterystycznego misia. Rosa Oriol wspomina, że podczas jednej ze swoich podróży zobaczyła siedzącego w witrynie sklepowej pluszowego misia, który przywiódł na myśl ciepłe wspomnienia z dzieciństwa. Pomyślała: dlaczego nie stworzyć takiego ze złota?  Zaprojektowała biżuterię z misiem, który szybko stał się znakiem firmowym marki i do dziś jest obecny na wszystkich produktach.   


Więcej informacji na:

• Stronie www:
http://zlotetarasy.pl/ 

• Profilu na Instagramie: https://www.instagram.com/zlote_tarasy/

Aktualności


Bezpłatne konsultacje ze stylistką!

Zapraszamy Was do zapisów na bezpłatne konsultacje ze stylistką w Złotych Tarasach! 

Jak dojechać

Godziny otwarcia
Poniedziałek - sobota  9:00 - 22:00
Niedziela  9:00 - 21:00

Promocje

Codzienna dawka najnowszych promocji w Złotych Tarasach. Kliknij i przeglądaj. Oferty specjalne czekają na Ciebie.