ARENART FOREVER – nowy sklep z biżuterią w Złotych Tarasach

Już w marcu w Złotych Tarasach zostanie otwarty nowy salon jubilerski ARENART FOREVER. To ekskluzywny salon z biżuterią, który oferuje aż 35 tysięcy wzorów pierścionków i obrączek. Nowy sklep będzie zlokalizowany na parterze Złotych Tarasów. 

Warszawskie centrum handlowe Złote Tarasy, aby spełnić oczekiwania swoich klientów, nieustannie urozmaica swoją ofertę handlową. Już od marca, wszyscy miłośnicy pięknej biżuterii, mogą odwiedzić nowy salon marki ARENART FOREVER. W bogatej i zróżnicowanej ofercie znajdą wiele inspirujących propozycji na specjalne okazje, które zapadają w pamięć. Chcesz po prostu okazać miłość swojej drugiej połówce? Planujesz ślub, a może dopiero zamierzasz się oświadczyć? Marka oferuje niezwykle bogatą i różnorodną ofertę pierścionków, obrączek, kolczyków oraz wisiorków. Biżuteria wykonana jest z najwyższej jakości kruszców, dlatego będzie nam towarzyszyła... zawsze! Pod urokiem propozycji od ARENART FOREVER jest także młode małżeństwo – Edyta Zając-Rzeźniczak i Jakub Rzeźniczak, piłkarz Legii Warszawa, którzy zostali gwiazdami najnowszej kampanii marki. 

ARENART FOREVER jest firmą działającą od 1989 roku. W swojej ofercie ma aż 35 tysięcy wzorów pierścionków oraz obrączek wykonanych z białego i żółtego złota oraz platyny.  Firma oferuje również autorską kolekcję obrączek Yakimoto, która tak jak Sztuka Japońska, dąży do uzyskania idealnego połączenia Yin i Yang. W ofercie jubilera znajduje się również 14 kolekcji, które zostały zainspirowane podróżami po świecie m.in. Dubaju, Paryżu, Wenecji czy Nowym Jorku. Dzięki tej różnorodności, każda kobieta znajdzie dodatek idealnie podkreślający jej styl oraz osobowość.  

Nowy sklep marki ARENART FOREVER zostanie otwarty w marcu 2017 roku w Złotych Tarasach i będzie zlokalizowany na poziomie 0, tuż obok Centrum Podróży TUI.

Aktualności


Magazyn Złotych Tarasów

Już jest! Nowe wydanie magazynu Złote Tarasy. 

Sprawdźcie sami, co przygotowała redakcja naszego magazynu!

Jak dojechać

Godziny otwarcia
Poniedziałek - sobota  9:00 - 22:00
Niedziela  9:00 - 21:00

Promocje

Codzienna dawka najnowszych promocji w Złotych Tarasach. Kliknij i przeglądaj. Oferty specjalne czekają na Ciebie.