Dzień Dziecka razem z króliczkiem Bingiem w Złotych Tarasach

3 czerwca Złote Tarasy z okazji Dnia Dziecka, zamieniły się w strefę zabaw i kicania. Tego dnia najmłodsi mogli przeżyć wspaniałą przygodę w towarzystwie króliczka Bing i jego przyjaciela Flopa – bohaterów znanej i lubianej bajki oraz radosnej rybki MiniMini. Wydarzenie odbyło się 3 czerwca w godzinach 10:00-16:00, a strefa zabaw zlokalizowana była na pierwszym poziomie Złotych Tarasów, tuż obok fontanny. Wydarzenie poprowadził Adrian Woźny. 

Wszyscy mali fani Króliczka Bing i jego wiernych przyjaciół mogli spotkać się ze swoim ulubionymi bohaterami w Złotych Tarasach. Organizatorzy, z okazji Dnia Dziecka, zaaranżowali kilka stref zabaw, w których na najmłodszych czekały ciekawe atrakcje i niespodzianki. Na samym początku każde dziecko otrzymało specjalną „Kartę króliczka”, na której można było zbierać pieczątki za przejście kolejnych etapów zabawy. Po zakończeniu maluchy mogły, w zamian za kartę z pieczątkami, otrzymać upominki niespodzianki oraz pamiątkowy dyplom.

Tego dnia do dyspozycji dzieci były takie strefy jak:

• Strefa kicania – w pierwszej strefie na dzieci czekała spora dawka ruchu i tor przeszkód, który musiały pokonać. 
• Strefa manu-malu – umiejętności manualne i kreatywne można było rozwijać w strefie manu-malu. Pod okiem animatorów dzieci poznały zasady up cyklingu i mogły samodzielnie stworzyć małe, ale pożyteczne dzieła sztuki np. króliczki czy pojemnik na kredki z papierowych rolek.  
• Strefa zabawy – wszystkie dzieci uwielbiają się bawić, dlatego w tej strefie mogły robić tylko to. Na maluchów czekały m.in. wymarzone zabawki oraz wygodne poduszki do odpoczynku. 
• Strefa przyjaciół – króliczek Bing ma wielu przyjaciół, z którymi lubi się bawić, dlatego w tej strefie najmłodsi mogli spędzić czas na zabawach grupowych. Wraz z animatorem dzieci bawiły się chustą Klanza czy w króliczą norkę. 

Złote Tarasy odwiedził też gość specjalny, czyli sam króliczek Bing, z którym maluchy mogły zrobić sobie zdjęcie. Oprócz tego wszystkie dzieci mogły wziąć udział w wielu specjalnych konkursach, w których do wygrania były ciekawe nagrody i zabawki od firmy Mattel. Dodatkowe atrakcje w ramach Dnia Dziecka z króliczkiem Bingiem przygotował także Smyk – tuż obok salonu można było spotkać Balonowego klauna, a w strefie zbaw najmłodsi mogli skorzystać z wielu materiałów do kolorowania i ozdabiania od Smyk, np. papierowe maski, korony, chorągiewki. Nie zabrakło także możliwości ozdobienia buźki czy zrobienia wodnego tatuażu.  

Dzień Dziecka w Złotych Tarasach został zorganizowany we współpracy z kanałem TV – Mini Mini, firmą Matell, marką Smyk oraz Multikinem. 


Aktualności


Magazyn Złotych Tarasów

Już jest! Nowe wydanie magazynu Złote Tarasy. 

Sprawdźcie sami, co przygotowała redakcja naszego magazynu!

Jak dojechać

Godziny otwarcia
Poniedziałek - sobota  9:00 - 22:00
Niedziela  9:00 - 21:00

Promocje

Codzienna dawka najnowszych promocji w Złotych Tarasach. Kliknij i przeglądaj. Oferty specjalne czekają na Ciebie.