INDEKS PARTY w Złotych Tarasach

Dziekanat w Złotych Tarasach zaprasza studentów wszystkich kierunków na INDEKS PARTY!

W sobotę, 18 października br., miejcie się na baczności! Złote Tarasy wiedzą jak osłodzić studentom powrót na sale wykładowe i dlatego zapraszają na jedyne w swoim rodzaju Indeks Party. Jak na każdej dobrej imprezie nie może zabraknąć muzyki i prezentów! Wśród mnóstwa zniżek i ciekawych promocji na uczestników zabawy czekają także goście specjalni - w roli prowadzącego Maciej Musiał, któremu towarzyszyć będzie grupa Abstrachuje TV w składzie Cezary Jóźwik, Robert Pasut oraz Rafał Masny. Zajęcia potrwają od 12.00 do 20.00. 

Jak odebrać indeks?

Aby otrzymać indeks należy zarejestrować się na stronie www.indeksparty.pl, bądź przyjść i osobiście zapisać się w dziekanacie Złotych Tarasów. Niezależnie od sposobu rejestracji każdy otrzyma indeks, dzięki czemu będzie mógł brać czynny udział w zabawie.

W indeksie stemplami oznaczane będą „zaliczenia” poszczególnych zadań/przedmiotów. Nagrody będą zależne od stopnia otrzymanych zaliczeń. Prymusi otrzymają eko torby, bransoletki i vouchery na zakupy w Złotych Tarasach. Jednak to nie koniec atrakcji! Na ambitnych studentów czeka również konkurs, w którym do wygrania będzie aż 40 par butów New Balance. 

Czego się spodziewać pomiędzy wykładami….

Impreza w Złotych Tarasach nie obędzie się bez dobrej muzyki, rabatów i promocji – nie tylko dla studentów. Akcję aktywnie wspierają: Costa, New Balance, New Look, Aldo oraz River Island.

Patronem medialnym Indeks Party w Złotych Tarasach jest RMF Maxx.

Regulamin konkursu 

Aktualności


Magazyn Złotych Tarasów

Już jest! Nowe wydanie magazynu Złote Tarasy. 

Sprawdźcie sami, co przygotowała redakcja naszego magazynu!

Jak dojechać

Godziny otwarcia
Poniedziałek - sobota  9:00 - 22:00
Niedziela  9:00 - 21:00

Promocje

Codzienna dawka najnowszych promocji w Złotych Tarasach. Kliknij i przeglądaj. Oferty specjalne czekają na Ciebie.