James Arthur spotkał się z fanami w salonie Saturn w Złotych Tarasach!

Brytyjski piosenkarz James Arthur, znany szerszej publiczności z takich hitów jak „Say You Won’t Let Go” czy „Impossible”, ponownie spotkał się ze swoimi polskimi fanami. Okazją ku temu była premiera nowej płyty artysty pt. „Back from the Edge”. Wszyscy zainteresowani jego twórczością mogli zdobyć autograf na nowym krążku 5 listopada o godzinie 12:00 w salonie Saturn Planet w Złotych Tarasach. 

Promując swoje nowe muzyczne dziecko James Arthur postanowił poświęcić trochę uwagi swoim fanom z nad Wisły. Ostatni koncert, który zagrał we wrześniu tego roku w sercu Warszawy pokazał mu, jaką popularności cieszy się jego twórczość w naszym kraju. Spotkanie z fanami, na które specjalnie przyjechał do Polski, odbyło się w salonie Media Saturn w Złotych Tarasach w sobotę 5 listopada o 12:00.  Drugi album w solowej karierze wokalisty trafi do sprzedaży już 28 października, a im bliżej premiery, tym głośniej wokół Jamesa. Wypuszczony na początku września singiel „Say You Won’t Let Go” zapowiadający nową płytę natychmiast trafił na pierwsze miejsce UK Singles Chart, a na Spotify zaraz przekroczy 50 milionów kliknięć.  

Złote Tarasy to wielofunkcyjny kompleks, który powstał w samym sercu Warszawy. Obiekt mieści się między ulicami: Złotą i Emilii Plater oraz Dworcem Centralnym
i al. Jana Pawła II. Jego symbolem jest pofalowany szklany dach o powierzchni 1 hektara. Nazwa Złote Tarasy nawiązuje do ulicy Złotej i do architektury budynku. Kaskadowo rozmieszczone tarasy obejmują dwa place miejskie – wewnętrzny z fontanną oraz zewnętrzny, otoczony restauracjami. Na pięciu poziomach centrum klienci znajdą ponad 200 marek handlowych, kilkadziesiąt restauracji i kawiarni, kluby muzyczne, kino, klub fitness oraz szereg punktów usługowych. Projekt i funkcjonalność obiektu zostały już wielokrotnie nagrodzone. Złote Tarasy są zdobywcą tytułu najlepszego projektu komercyjnego na świecie (MIPIM Architectural Review Future Project Awards). Więcej na stronie internetowej www.zlotetarasy.pl oraz na FB: 
https://www.facebook.com/ZloteTarasy.

Aktualności


Bezpłatne konsultacje ze stylistką!

Zapraszamy Was do zapisów na bezpłatne konsultacje ze stylistką w Złotych Tarasach! 

Jak dojechać

Godziny otwarcia
Poniedziałek - sobota  9:00 - 22:00
Niedziela  9:00 - 21:00

Promocje

Codzienna dawka najnowszych promocji w Złotych Tarasach. Kliknij i przeglądaj. Oferty specjalne czekają na Ciebie.