Księgarnia Autorska już w Złotych Tarasach

Na początku listopada w zmodernizowanej części Złotych Tarasów na poziomie -1 została otwarta księgarnia Autorska. 

Jest to jedyna taka księgarnia - urządzona jak dom. Bo dom, mieszkanie to miejsca nam najbliższe. Tu wiemy, co gdzie leży, wiemy, jak się odnaleźć, czego oczekiwać. W kuchni znajdziemy przepisy, sypialnia rozgrzeje nas namiętnym romansem, gabinet zaskoczy ambitną fikcją i nieznanymi faktami, a na końcu zrelaksujemy się w wannie. Bardzo zależy nam, by każdy, kto zawita w Autorskiej, czuł się jak u siebie.  

Pierwsza Autorska powstała w maju 2015 w Sanoku. Kolejna ,,księgarnię z duszą w bezdusznej przestrzeni”, jak mówią goście księgarni, została otworzona w sierpniu w Pasażu Grunwaldzkim we Wrocławiu. 4 listopada księgarnia Autorska otworzy swe podwoje w Złotych Tarasach. Koncepcja powstała z myślą o autorach i ich czytelnikach. Ci, którzy tworzą, spotykają się tu z tymi, którzy czytają. W księgarni w Złotych Tarasach zaplanowano szeregi spotkań autorskich, wystaw i eventów. 

Księgarnia Autorska to pomysł Grupy Wydawniczej Znak, która ma już 55 lat i wydała wiele ważnych książek. Grupa dokłada starań, by były wyjątkowe, piękne, wartościowe, szanowane i… czytane. Dlatego stworzyła miejsce, które temu wszystkiemu sprzyja. Chcąc być bliżej czytelników, poznawać ich opinie i szukać inspiracji. W jedynej takiej księgarni.


Aktualności


Magazyn Złotych Tarasów

Już jest! Nowe wydanie magazynu Złote Tarasy. 

Sprawdźcie sami, co przygotowała redakcja naszego magazynu!

Jak dojechać

Godziny otwarcia
Poniedziałek - sobota  9:00 - 22:00
Niedziela  9:00 - 21:00

Promocje

Codzienna dawka najnowszych promocji w Złotych Tarasach. Kliknij i przeglądaj. Oferty specjalne czekają na Ciebie.