#ŁadneKwiatki – czyli Dawid Kwiatkowski w Sizeer!

Magnetyczny głos młodego pokolenia, gwiazda polskiej sceny muzycznej – Dawid Kwiatkowski w środę 3 grudnia spotka się z fanami w salonie Sizeer w naszym Centrum.

Jeśli chcesz zgarnąć autograf na jego nowej płycie oraz zrobić selfie na swój profil na Instagramie, musisz tam być! Na akcję pod hasłem #ŁadneKwiatki zaprasza multibrandowa sieć Sizeer oraz Puma. 

Jego nazwisko elektryzuje! Wszędzie gdzie się pojawi jest pisk i tłumy wiernych fanów.

Dawid Kwiatkowski właśnie wydał swoją nową płytę „Pop&Roll”, którą promuje podróżując po całej Polsce. Jednym z przystanków jest salon Sizeer w naszym Centrum.

3 grudnia o godzinie 18.00 startuje tam spotkanie z fanami. To jedyna w swoim rodzaju okazja do zdobycia upragnionego podpisu na płycie oraz zrobienia pamiątkowego foto. Nie zapomnij oznaczyć się na zdjęciu akcji - #ŁadneKwiatki!

Sizeer jako sieć kontynuuje cykl eventów, związanych z muzyką. W tym roku wraz ze stacją MTV organizuje koncerty w najlepszych klubach w Polsce. Jedną z imprez było także MTV EMA PRE-PARTY, która odbyła się 4 listopada w warszawskim klubie SOHO. Podczas imprezy został wyłoniony najlepszy polski wykonawca, który reprezentował nasz kraj podczas EMA w Glasgow. Był nim właśnie Dawid Kwiatkowski!

Sizeer to multibrandowa sieć salonów z topowymi produktami z kategorii streetwear. Wszystkich poszukiwaczy miejskiego stylu, czapek New Era czy sneakerów Puma i wielu innych marek. 

Aktualności


Magazyn Złotych Tarasów

Już jest! Nowe wydanie magazynu Złote Tarasy. 

Sprawdźcie sami, co przygotowała redakcja naszego magazynu!

Jak dojechać

Godziny otwarcia
Poniedziałek - sobota  9:00 - 22:00
Niedziela  9:00 - 21:00

Promocje

Codzienna dawka najnowszych promocji w Złotych Tarasach. Kliknij i przeglądaj. Oferty specjalne czekają na Ciebie.