Levi’s® przedstawia nowy sposób na customizację - Levi’s® Print Bar!

2 GRUDNIA, SALON LEVI’S® W ZŁOTYCH TARASACH, WARSZAWALevi’s® Print Bar czyli nowy sposób na stworzenie oryginalnego, personalizowanego t-shirtu w kilka minut! Produkty marki zawsze były idealnym tłem do wyrażania siebie zaczynając od muzyków, artystów, podróżników, a kończąc na ludziach z branży mody i prawdziwych fashionistach. Levi’s® Print Bar to nowa opcja customizacji Waszych rzeczy w salonach Levi’s®.

Logo Levi’s® „batwing” inspirowane szwem znajdującym się na tylnych kieszeniach dżinsów Levi’s®, to obok metki „Red Tab” najbardziej charakterystyczny znak marki. Po raz pierwszy zaprezentowano je w 1967 roku, w klasycznym czerwonym odcieniu, od tego czasu powstało w wielu różnych kolorach, takich jak: biały czy pomarańczowy. Pojawiło się także tęczowe jako dodatek do kolekcji Pride. Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii i łatwej w obsłudze maszynie mamy możliwość spersonalizowania swoich T-shirtów na wiele różnych sposobów:

  • Dodanie imienia lub miasta nad logo Levi’s®
  • Mini logo z inicjałami
  • Wypełnienie logo specjalną grafiką
  • Umieszczenie grafiki z panoramą takich miast jak: Londyn, Paryż, Berlin i Amsterdam nad logo Levi’s®

Koszt to 99,90 PLN i obejmuje t-shirt razem z usługą Print Bar. Usługa limitowana dostępna w sklepie Levi’s® w Złotych Tarasach.

Aktualności


Magazyn Złotych Tarasów

Już jest! Nowe wydanie magazynu Złote Tarasy. 

Sprawdźcie sami, co przygotowała redakcja naszego magazynu!

Jak dojechać

Godziny otwarcia
Poniedziałek - sobota  9:00 - 22:00
Niedziela  9:00 - 21:00

Promocje

Codzienna dawka najnowszych promocji w Złotych Tarasach. Kliknij i przeglądaj. Oferty specjalne czekają na Ciebie.