Niech żyje młodość – kolejna marka dla młodych wkracza na Złotą!

W czwartek, 30 kwietnia, w Złotych Tarasach odbyło się wielkie otwarcie salonu SiNSAY.

Marka dedykuje swoje kolekcje dziewczynom, które poszukują inspiracji do codziennych stylizacji, ale także niebanalnych zestawów imprezowych. 

Różnorodność, nietuzinkowe projekty mocno osadzone w najnowszych trendach, odważne wzory i nadruki to niewątpliwie główne atuty marki SiNSAY. Znakiem rozpoznawczym brandu są T-shirty z odważnymi wzorami i nadrukami, a także niesztampowe akcesoria. Projekty powstają z myślą o dziewczynach, które nie boją się modowych eksperymentów i świadomie kreują swój wizerunek - raz wyglądają jak grzeczne wrażliwe romantyczki, aby za chwilę pokazać się w oryginalnym, zadziornym stylu.  

Do wystroju salonu SiNSAY w Złotych Tarasach użyto nowoczesnych materiałów, które sprawią, że zakupy w salonie będą komfortowe. Zredukowano także ilość kolorów we wnętrzu i zastosowano dekoracyjne oświetlenie LED. Przymierzalnie w sklepie zostały zaprojektowane w sposób sprzyjający wspólnym zakupom. Efekt ten uzyskano dzięki powiększeniu przestrzeni pomiędzy kabinami i dodaniu siedzisk.

Salon zlokalizowany jest na drugim poziomie centrum.

Aktualności


Magazyn Złotych Tarasów

Już jest! Nowe wydanie magazynu Złote Tarasy. 

Sprawdźcie sami, co przygotowała redakcja naszego magazynu!

Jak dojechać

Godziny otwarcia
Poniedziałek - sobota  9:00 - 22:00
Niedziela  9:00 - 21:00

Promocje

Codzienna dawka najnowszych promocji w Złotych Tarasach. Kliknij i przeglądaj. Oferty specjalne czekają na Ciebie.