Nowy wymiar zakupów w Złotych Tarasach

Złote Tarasy kontynuują proces rekomercjalizacji. Z końcem czerwca w centrum handlowym otwarta została nowa restauracja, a część obecnych najemców zdecydowała się na powiększenie swoich salonów, relokację czy odświeżenie  wnętrz. Dotychczas wśród nowych najemców znalazły się między innymi sklepy z odzieżą damską (Forever 21, By o la la!, Tezenis) i męską (Giacomo Conti) oraz salon biżuteryjny (ArenArt Forever). 
 
Twoja przestrzeń spotkań

W czerwcu lista lokali, w których klienci Złotych Tarasów mogą spotkać się w gronie znajomych i zjeść smaczny posiłek, wzbogaciła się o Pizza Hut. Restauracja, która słynie z pizzy na puszystym cieście, znajduje się na pierwszym poziomie centrum. Klienci w menu znajdą również sałatki, makarony oraz desery, a dla dzieci został przygotowany specjalny kącik zabaw. Sąsiedzi centrum handlowego mają możliwość, aby w Pizza Hut 2.0 zamówić swoje ulubione danie na wynos. 

Twoja przestrzeń zakupów

Szereg obecnych najemców zdecydowało się na zmiany. Marki takie jak Lambert, Lewanowicz, United Colors Of Benetton czy Bershka zapraszają do nowych salonów: 

butik Lambert, po otwarciu w pierwszych dniach czerwca, zaprasza na zakupy do nowej lokalizacji – poziom 0, przy wejściu od ulicy Złotej. 
Polska marka Lewanowicz, znana z ręcznie robionej biżuterii, zaprezentowała nową kolekcję w nowym, specjalnie zaprojektowanym butiku. Salon znajduje się na pierwszym piętrze galerii.
United Colors Of Benetton, w nowej odsłonie i po relokacji klienci Złoty Tarasów znajdą na pierwszym piętrze galerii, 
Bershka, kierująca swoją ofertę do młodych konsumentów, zdecydowała się na powiększenie sklepu i nowy wystrój wnętrza w nowym salonie (także na pierwszym piętrze galerii).  

Wszystkie realizowane działania mają na celu zwiększenie atrakcyjności oferty oraz dopasowanie jej do potrzeb konsumentów, którzy poszukują różnorodności, oczekując przy tym pozytywnych wrażeń zakupowych podczas wizyty w centrum. Więcej informacji na:
Stronie www: http://zlotetarasy.pl/ 
Profilu na Facebooku: https://www.facebook.com/ZloteTarasy/
Profilu na Instagramie: https://www.instagram.com/zlote_tarasy/ 

Aktualności


Magazyn Złotych Tarasów

Już jest! Nowe wydanie magazynu Złote Tarasy. 

Sprawdźcie sami, co przygotowała redakcja naszego magazynu!

Jak dojechać

Godziny otwarcia
Poniedziałek - sobota  9:00 - 22:00
Niedziela  9:00 - 21:00

Promocje

Codzienna dawka najnowszych promocji w Złotych Tarasach. Kliknij i przeglądaj. Oferty specjalne czekają na Ciebie.