Pasibus wjechał na food court Złotych Tarasów! Zapraszamy!

Wrocławska sieć burgerowni Pasibus otworzyła swój pierwszy lokal stacjonarny w CH Złote Tarasy w Warszawie.
Punkt mieści się na poziomie 1., a do dyspozycji gości będzie pełna oferta burgerowa.

Historia firmy zaczęła się w 2013 roku, w którym na ulice Wrocławia wyjechał ich pierwszy food truck. Pasibus wywodzi się z ulicznego jedzenia, czyli tzw. streetfoodu, który charakteryzuje się luźną i niezobowiązującą atmosferą.

W takim klimacie utrzymane są wszystkie lokale Pasibusa. Obecnie na terenie Polski znajduje się 10 punktów stacjonarnych, a w sezonie wiosenno-letnim w trasę wyruszają 3 eventowe food trucki, które odwiedzają festiwale i eventy na terenie całego kraju. 

W ofercie Pasibusa znajdują się burgery oraz liczne dodatki, które przygotowywane są na bazie autorskich receptur, ze składników od lokalnych dostawców. Od początku wszystkie produkty przyrządzane są pod okiem kucharzy na centralnej produkcji. Zaczynając od własnoręcznej selekcji i obróbki mięsa, poprzez przygotowywanie kulek serowych, aż po domowe, krojone ze świeżych polskich ziemniaków, Pasifrytki. Niezależnie od lokalizacji oraz odległości, dokładają wszelkich starań, aby produkty były zawsze świeże, smaczne, a swoim wyglądem cieszyły oko. Tajemnica burgerów tkwi w smaku, a on nie jest dziełem przypadku.

Odkryj co niesie za sobą świat Pasibusa. Burgery to pasja, w którą włożyli 100% miłości i 200% zamiłowania do streetfoodu. Przyjdź i przekonaj się sam, że ich slogan Jedzenie u nas to Sztuka!, gdzie sztuką jest wyjść nie najedzonym oraz…czystym.

Aktualności


Magazyn Złotych Tarasów

Już jest! Nowe wydanie magazynu Złote Tarasy. 

Sprawdźcie sami, co przygotowała redakcja naszego magazynu!

Jak dojechać

Godziny otwarcia
Poniedziałek - sobota  9:00 - 22:00
Niedziela  9:00 - 21:00

Promocje

Codzienna dawka najnowszych promocji w Złotych Tarasach. Kliknij i przeglądaj. Oferty specjalne czekają na Ciebie.