Stoisko PGE w Złotych Tarasach!

Zapraszamy na 2 piętro do Punktu Sprzedaży i Obsługi Klienta , jednej z największych grup energetycznych w Europie Środkowo-Wschodniej.

Tworzymy produkty i usługi , których potrzebę deklarują nasi Klienci. Wsłuchując się w ten głos, do bezpiecznych i stabilnych dostaw energii elektrycznej dołączamy dodatkowe elementy, takie jak pomoc fachowców, ubezpieczenie, pakiet medyczny czy też zestaw energooszczędnych żarówek renomowanej firmy. 

Jeśli chcesz przedłużyć umowę z PGE, albo zamierzasz zacząć korzystać z naszych usług, zapraszamy do naszego nowo otwartego punktu. To doskonałe miejsce do zasięgnięcia informacji nie tylko na temat naszej oferty, ale także ogólnie rynku sprzedaży energii czy też  na wyjaśnienie wątpliwości, w jaki sposób czytać swoją fakturę. Dla naszych Klientów nie jesteśmy tylko sprzedawcami, ale przede wszystkim doradcami.

Spółka PGE Obrót wchodzi w skład Grupy Kapitałowej PGE - największej grupy energetycznej w Polsce i jednej z największych firm energetycznych w Europie Środkowej. Obsługuje ponad 5 mln Klientów. Swoją działalność opiera na wartościach takich jak partnerstwo, rozwój i odpowiedzialność.

Aktualności


Bezpłatne konsultacje ze stylistką!

Zapraszamy Was do zapisów na bezpłatne konsultacje ze stylistką w Złotych Tarasach! 

Jak dojechać

Godziny otwarcia
Poniedziałek - sobota  9:00 - 22:00
Niedziela  9:00 - 21:00

Promocje

Codzienna dawka najnowszych promocji w Złotych Tarasach. Kliknij i przeglądaj. Oferty specjalne czekają na Ciebie.