Podaruj możliwość wyboru kupując kartę podarunkową CH Złote Tarasy.

Karta Podarunkowa Złotych Tarasów daje możliwość niemalże nieograniczonego wyboru, dzięki czemu z pewnością okaże się trafionym upominkiem dla bliskiej osoby. Nie musisz martwić się wyborem prezentu. Osoba obdarowana sama zdecyduje na co przeznaczy środki z otrzymanej karty. Już teraz możesz także zamówić naszą kartę bez wychodzenia z domu. Zapraszamy na dedykowaną stronę, gdzie nie tylko wybierzesz sposób dostawy karty, wartość jej doładowania, ale i spersonalizujesz zamówienie dobierając wybrane przez siebie opakowanie. 

 

Więcej informacji znajdziesz na naszej podstronie (http://zlotetarasy.pl/karta-podarunkowa) oraz tutaj (https://zlote-tarasy.flex-e-card.pl/kup-karte-podarunkowa)!  

 

Karta Podarunkowa Złotych Tarasów to świetny pomysł na prezent. Obdaruj nią Twoich bliskich nie tylko na święta. Karta daje możliwość nieograniczonego wyboru, dzięki czemu z pewnością okaże się trafionym upominkiem niezależnie od okazji.
Więcej informacji o systemie kart podarunkowych w Złotych Tarasach otrzymasz także w Punkcie Informacyjnym centrum zlokalizowanym na poziomie 0.  

Aktualności


Stylista Złotych Tarasów

Potrzebujesz odmiany, chcesz poprawić swój wizerunek lub wymienić garderobę na nową? Złote Tarasy zapraszają na bezpłatne konsultacje ze Stylistką.

Jak dojechać

Godziny otwarcia
Poniedziałek - sobota  9:00 - 22:00
Niedziela  9:00 - 21:00

Promocje

Codzienna dawka najnowszych promocji w Złotych Tarasach. Kliknij i przeglądaj. Oferty specjalne czekają na Ciebie.