Podaruj możliwość wyboru kupując kartę podarunkową CH Złote Tarasy.

Karta Podarunkowa Złotych Tarasów daje możliwość niemalże nieograniczonego wyboru, dzięki czemu z pewnością okaże się trafionym upominkiem dla bliskiej osoby. Nie musisz martwić się wyborem prezentu. Osoba obdarowana sama zdecyduje na co przeznaczy środki z otrzymanej karty. Już teraz możesz także zamówić naszą kartę bez wychodzenia z domu. Zapraszamy na dedykowaną stronę, gdzie nie tylko wybierzesz sposób dostawy karty, wartość jej doładowania, ale i spersonalizujesz zamówienie dobierając wybrane przez siebie opakowanie. 

 

Więcej informacji znajdziesz na naszej podstronie (http://zlotetarasy.pl/karta-podarunkowa) oraz tutaj (https://zlote-tarasy.flex-e-card.pl/kup-karte-podarunkowa)!  

 

Karta Podarunkowa Złotych Tarasów to świetny pomysł na prezent. Obdaruj nią Twoich bliskich nie tylko na święta. Karta daje możliwość nieograniczonego wyboru, dzięki czemu z pewnością okaże się trafionym upominkiem niezależnie od okazji.
Więcej informacji o systemie kart podarunkowych w Złotych Tarasach otrzymasz także w Punkcie Informacyjnym centrum zlokalizowanym na poziomie 0.  

Aktualności


Bezpłatne konsultacje ze stylistką!

Zapraszamy Was do zapisów na bezpłatne konsultacje ze stylistką w Złotych Tarasach! 

Jak dojechać

Godziny otwarcia
Poniedziałek - sobota  9:00 - 22:00
Niedziela  9:00 - 21:00

Promocje

Codzienna dawka najnowszych promocji w Złotych Tarasach. Kliknij i przeglądaj. Oferty specjalne czekają na Ciebie.