Poznaj nowy wymiar #BACKTOSCHOOL z marką Cropp

1 września w Złotych Tarasach zostanie na nowo otwarty sklep ulubionej marki młodych buntowników – Cropp. Międzynarodowa marka streetwearowa ponownie pojawi się na 2 poziomie centrum, ale tym razem w zmodernizowanej i znacznie większej odsłonie. Z tej okazji Cropp przygotował wiele atrakcji.

Plecaki w graficzne wzory, luźne bluzy z kapturem oraz wygodne dżinsy to obowiązkowe elementy garderoby dzisiejszego licealisty. Młodzi w ubraniach widzą sposób na wyrażenie siebie i podkreślenie swojego indywidualnego stylu. Poszukują propozycji zgodnych 
z najmodniejszymi trendami, ale w zasięgu swojego kieszonkowego. Z kolei centra handlowe już dawno przestały być dla nich jedynie miejscem zakupów. Są miejscem spotkań ze znajomymi. Złote Tarasy dostrzegając te potrzeby zmieniają swoją dotychczasową ofertę handlową tworząc nowy wymiar, w pełni dostosowany do potrzeb młodego pokolenia. 

Wróć do szkoły z marką Cropp

1 września o godzinie 13:00, jeszcze przed pierwszym szkolnym dzwonkiem, zostanie otwarty nowy salon Cropp w Złotych Tarasach znajdujący się na 2 piętrze w sąsiedztwie sklepów: Forever21 oraz New Balance. Tego dnia na wszystkich bywalców czeka wiele niespodzianek, konkursów tematycznych oraz DJ. 
Pierwsze sto osób, które przyjdą tego dnia do Croppa dostaną darmowy T-shirt, który będą mogli spersonalizować haftując na nim np. imię. Będą konkursy z nagrodami, możliwość drukowania swoich zdjęć z instagrama. A to wszystko umili John Lemon swoim napojami.  

Marka Cropp wpisuje się w przestrzeń miejską i szeroko pojęty urban lifestyle. Skierowana jest do zanurzonych w miejskiej kulturze młodych osób, które żyją po swojemu, a ubiór podkreśla ich indywidualny styl. W kolekcjach widać wyraźne wpływy popkultury i kultury hiphopowej, w tym inspiracje graffiti, street artem, miejskimi sportami i muzyką. 

W kolekcji #BACKTOSCHOOL, która będzie szeroko dostępna w sklepie w Złotych Tarasach znajdziemy m.in. podstawowy element każdej szkolnej wyprawki – plecak. 
W ofercie marki Cropp każda dziewczyna i chłopak znajdzie coś dla siebie. Zgodnego 
z najnowszymi trendami, ale i unikatowego. Szkolny tornister z graficznym motywem oka, słodkim kotkiem czy drapieżną panterą doskonale podkręci indywidualny styl ucznia każdej klasy. 

W najnowszej kolekcji ubrań dedykowanej dziewczynom znajdziemy oversizowe bluzy, które w tym sezonie wróciły do łask, tiulowe sukienki oraz najmodniejszy w nadchodzącym jesienno-zimowym okresie dżinsowy total look. Dla chłopaków czeka szeroki wybór bluz w zwariowane, kreskówkowe wzory, oryginalne grafiki oraz zabawne napisy. Więcej informacji na:
Stronie www: http://zlotetarasy.pl/ 
Profilu na Facebooku: https://www.facebook.com/ZloteTarasy/?fref=ts 
Profilu na Instagramie: https://www.instagram.com/zlote_tarasy/ 

Aktualności


Bezpłatne konsultacje ze stylistką!

Zapraszamy Was do zapisów na bezpłatne konsultacje ze stylistką w Złotych Tarasach! 

Jak dojechać

Godziny otwarcia
Poniedziałek - sobota  9:00 - 22:00
Niedziela  9:00 - 21:00

Promocje

Codzienna dawka najnowszych promocji w Złotych Tarasach. Kliknij i przeglądaj. Oferty specjalne czekają na Ciebie.