Ptaki Rzadkie i Ginące!

Ptaki Rzadkie i Ginące!

-  wystawa fotografii przyrodniczej w Złotych Tarasach.  

Wystawa ‘pTAK też Człowiek!’, będąca częścią ogólnopolskiej kampanii wiedzy i edukacji przyrodniczej prowadzonej przez Ptaki Polskie, od 20 kwietnia do 17 maja gości w Złotych Tarasach.Kampania ma na celu przybliżenie Polakom informacji o ptakach rzadkich i ginących.

Kampania Bądź na pTAK! zachęca, abyśmy częściej zwracali uwagę na świat obok nas. Na wszystkich, z którymi dzielimy naszą planetę, a z którymi tak wiele nas łączy – również na ptaki. W końcu… Ptak też Człowiek!

W ramach organizowanej Wystawy’, 8 maja 2015, o godzinie 18.00. na poziomie +1 (przy fontannie) odbędzie się wernisaż oraz wyjątkowy koncert Ani Rusowicz.


Organizatorem wystawy ‘Ptak też Człowiek!’ jest organizacja pożytku publicznego - Ptaki Polskie, we współpracy z kolektywem Goverdose.pl. 
Wystawa jest częścią trzeciej edycji Kampanii Bądź na pTAK!, realizowanej przez stowarzyszenie Ptaki Polskie pod Honorowym Patronatem Ministra Środowiska, dzięki dofinansowaniu z Programu Operacyjnego pn. „Ochrona różnorodności biologicznej i ekosystemów” w ramach Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego 2009-2014. Patronem Kampanii jest firma AMS. Partnerem medialnym Gazeta Wyborcza.  Partnerami medialnymi Magazyn Vege oraz wortal Birdwatching.pl.  

Wystawę można oglądać: 

od 20 kwietnia do 3 maja na III piętrze,
od 4 do 10 maja na I piętrze,
od 11 do 17 maja na III piętrze.

Aktualności


Magazyn Złotych Tarasów

Już jest! Nowe wydanie magazynu Złote Tarasy. 

Sprawdźcie sami, co przygotowała redakcja naszego magazynu!

Jak dojechać

Godziny otwarcia
Poniedziałek - sobota  9:00 - 22:00
Niedziela  9:00 - 21:00

Promocje

Codzienna dawka najnowszych promocji w Złotych Tarasach. Kliknij i przeglądaj. Oferty specjalne czekają na Ciebie.