Skechers – otwarcie salonu w Złotych tarasach już w najbliższą sobotę!

Już 21 maja otwieramy nowy salon dla wielbicieli sportowego stylu.

Uniwersalna kolorystyka, wytrzymałość i zawsze modne wzornictwo – tymi przymiotnikami najlepiej można scharakteryzować ofertę marki Skechers, która już w najbliższą sobotę, 21 maja, otworzy swój salon w Złotych Tarasach. Produkty Skechers adresowane są do osób, które wyrażają swój styl prostymi formami, a w modzie cenią przede wszystkim funkcjonalność i wygodę. Sklep zlokalizowany będzie na poziomie drugim w strefie centrum handlowego skupiającej marki sportowe. W jego ofercie znajdzie się obuwie dla kobiet, mężczyzn oraz dzieci. 

Dzięki ponadczasowym wzorom, bogatej kolorystyce oraz świetnej jakości buty z charakterystycznym logo z literą „S” chętnie noszą gwiazdy telewizji, muzyki, filmu oraz sportu. Do fanów tej marki zaliczyć można takie osobowości jak: Robert Downey Jr, Christina Aguilera, Britney Spears, Demi Lovato, Ringo Starr, Meghan Trainor, Sugar Ray Leonard oraz wielu innych.

Firma samodzielnie projektuje, produkuje i sprzedaje ponad 3 tysiące fasonów dla kobiet, mężczyzn i dzieci. Obecnie, na markę Skechers, składa się 19 odrębnych linii produktowych - lifestylowych oraz sportowych.

Pierwszy salon firmowy Skechers otwarto w 1995 roku w sercu kalifornijskiego Manhattan Beach. Od tamtej pory marka rozpowszechniła się w ponad 120 krajach, w których funkcjonuje ponad 1300 salonów monobrandowych. 

Aktualności


Magazyn Złotych Tarasów

Już jest! Nowe wydanie magazynu Złote Tarasy. 

Sprawdźcie sami, co przygotowała redakcja naszego magazynu!

Jak dojechać

Godziny otwarcia
Poniedziałek - sobota  9:00 - 22:00
Niedziela  9:00 - 21:00

Promocje

Codzienna dawka najnowszych promocji w Złotych Tarasach. Kliknij i przeglądaj. Oferty specjalne czekają na Ciebie.