Bijemy Rekord Guinnessa z okazji otwarcia nowego sklepu Tchibo w Złotych Tarasach !

W najbliższą niedzielę, 30 czerwca,  zostanie podjęta próba bicia podwójnego Rekordu Guinnessa w ułożeniu mozaiki z kapsułek kawy oraz największego obrazu z kawy. Gospodarzem wydarzenia jest sklep Tchibo.  

Już w sobotę,  29 czerwca, zostanie otwarty sklep znanej marki Tchibo. Tchibo Warszawa reprezentuje unikalny model biznesowy, łączący profesjonalną wiedzę o kawie ze sprzedażą produktów, oferowanych w tygodniowych kolekcjach.     

Z okazji otwarcia sklepu , Tchibo przygotowało liczne atrakcje na pełen emocji weekend. W sobotę, 29 czerwca przez cały dzień trwać będą atrakcyjne konkursy oraz promocje. Dodatkowo, sklep Tchibo przygotował specjalną ofertę dla wszystkich amatorów kawowych smaków. Przez cały weekend, asortyment sklepu będzie dostępny w specjalnej ofercie rabatowej – 20%. W niedzielę zaś Tchibo zaprasza na unikalną w skali światowej  podwójną próbę bicia Rekordu Guinnessa w układaniu największej mozaiki z kapsułek kawy oraz największego obrazu z kawy.

Do ułożenia mozaiki zostanie wykorzystanych 17 tysięcy kapsułek kawy. Do bicia rekordu posłużą  kapsułki kawy Cafissimo, marki Tchibo, które dzięki różnorodności smaków, a co za tym idzie kolorów opakowań, pozwolą na ułożenie efektownej wizualizacji, którą wybrali fani marki na profilu Facebook. Próba bicia Rekordu Guinessa w układaniu największej mozaiki z kapsułek kawy rozpocznie się o godzinie 10.00 na pierwszym piętrze centrum handlowego (przy fontannie), a ostateczny efekt prac widoczny będzie ok. godziny 18.00.

Zapraszamy!

Aktualności


Magazyn Złotych Tarasów

Już jest! Nowe wydanie magazynu Złote Tarasy. 

Sprawdźcie sami, co przygotowała redakcja naszego magazynu!

Jak dojechać

Godziny otwarcia
Poniedziałek - sobota  9:00 - 22:00
Niedziela  9:00 - 21:00

Promocje

Codzienna dawka najnowszych promocji w Złotych Tarasach. Kliknij i przeglądaj. Oferty specjalne czekają na Ciebie.