Wyjątkowa podróż po świecie rajstop i pończoch w Złotych Tarasach!

W dniach 28 września – 12 października 2015 r. zapraszamy Was na niezwykłą modową podróż, w którą zabierze Was Gatta.

Marka przygotowała wyjątkową wystawę historii rajstop, która znajdzie się na poziomie 0 przy głównym wejściu obrotowym od strony salonu Empik. Wszyscy zwiedzający na chwilę „przeniosą się” do czasów, kiedy pończochy nosili wyłącznie mężczyźni, dowiedzą się, dlaczego w okresie przedwojennym promowano pogląd, że od pończoch rosną włosy na nogach i czym było nylonowe szaleństwo.

Wystawa Historii Rajstop swój debiut miała podczas warszawskiego festiwalu mody – Warsaw Fashion Street, Wtedy odwiedzający wystawę na zapoznanie się z eksponatami mieli tylko 2 dni. Dzięki ekspozycji w Złotych Tarasach, zwiedzający dowiedzą się między innymi w jaki sposób kobiety radziły sobie z brakiem pończoch w czasie II wojny światowej, zobaczą ulubione rajstopy Marilyn Monroe, kultowe projekty w stylu Twiggy, a także model, bez którego nie odbyłby się żaden Dzień Kobiet w okresie PRL-u.

Pojawią się też nowinki technologiczne i rajstopowa moda z wielkich wybiegów – model zaprojektowany przez samą Gosię Baczyńską z motywem taśmy filmowej, który był dopełnieniem kolekcji projektantki na sezon jesień-zima 2015/2016, prezentowanej podczas tegorocznego Paris Fashion Week.

Zapraszamy!

Aktualności


Magazyn Złotych Tarasów

Już jest! Nowe wydanie magazynu Złote Tarasy. 

Sprawdźcie sami, co przygotowała redakcja naszego magazynu!

Jak dojechać

Godziny otwarcia
Poniedziałek - sobota  9:00 - 22:00
Niedziela  9:00 - 21:00

Promocje

Codzienna dawka najnowszych promocji w Złotych Tarasach. Kliknij i przeglądaj. Oferty specjalne czekają na Ciebie.