Zabłyśnij Zdrowiem w Dzień Walki Z Rakiem

4 lutego odbyła się 4. edycja obchodów Światowego Dnia Walki z Rakiem. Z tej okazji stowarzyszenie Polskie Amazonki Ruch Społeczny zaprosiło do udziału w energetycznym wydarzeniu pod hasłem „Zabłyśnij Zdrowiem”. Akcja przypomniała warszawiakom jak ważna, w dbaniu o zdrowie, jest profilaktyka oraz aktywny tryb życia. Na wszystkich, którzy chcieli spełnić noworoczne zobowiązania wobec zdrowia, czekały bezpłatne badania profilaktyczne. 

Dzień Walki z Rakiem to otwarte wydarzenie, które każdego roku odbywa się w samym sercu Warszawy, by przypomnieć o tym, co w życiu najważniejsze - o naszym zdrowiu. 

Tegoroczne obchody Światowego Dnia Walki z Rakiem odbyły się 4 lutego w godzinach 14:00 - 20:00, w warszawskich Złotych Tarasach (I piętro, przestrzeń przy fontannie) przy ul. Złotej 59. Hasłem przewodnim otwartego dla wszystkich zainteresowanych wydarzenia było „Zabłyśnij Zdrowiem w Dzień Walki z Rakiem”.

W programie znalazły się:

Bezpłatne badania profilaktyczne USG piersi, tarczycy. Dostępne były także konsultacje medyczne z lekarzem onkologiem, a także badania dermoskopem pod kątem zmian skórnych (badania dermatologiczne od godz. 15:30). W ambulansie Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Warszawie było można wykonać morfologię krwi oraz test na obecność wirusa HCV.
Nauka samobadania piersi, warsztaty bieliźniarskie oraz konkurs na zdobienie biustonoszy.
Spotkania z organizacjami oraz gwiazdami – Irena Santor, Krystyna Kofta, Dorota Stalińska, które o zdrowie dbają szczególnie.
Wśród atrakcji zaplanowano także prezentację sukien Ewy Minge z kolekcji Black Butterflies, która stała się inspiracją do stworzenia Fundacji o tej samej nazwie. Inicjatywa wspiera osoby zmagające się z chorobami onkologicznymi i przewlekłymi. 

Finałowy taniec z Kamilem Kuroczko

Finałowy taniec to już tradycja Dnia Walki z Rakiem. Podczas imprezy tancerz Egurrola Dance Studio oraz uczestnik nadchodzącej edycji Tańca z Gwiazdami– Kamil Kuroczko  zaprosił do nauki kroków i wspólnego tańca. W tym roku choreografia ułożona została do piosenki Pharrella Williamsa pt. „Happy”.


Aktualności


Magazyn Złotych Tarasów

Już jest! Nowe wydanie magazynu Złote Tarasy. 

Sprawdźcie sami, co przygotowała redakcja naszego magazynu!

Jak dojechać

Godziny otwarcia
Poniedziałek - sobota  9:00 - 22:00
Niedziela  9:00 - 21:00

Promocje

Codzienna dawka najnowszych promocji w Złotych Tarasach. Kliknij i przeglądaj. Oferty specjalne czekają na Ciebie.