Złote Tarasy na godzinę zgaszą światło dla Ziemi

23 Marca odbędzie się siódma edycja akcji Godzina dla Ziemi WWF.
Złote Tarasy, już kolejny raz przyłączają się do największej na świecie inicjatywy ekologicznej.

23 marca punktualnie o godzinie 20.30 Złote Tarasy wyłączą zewnętrzną iluminację centrum, w ramach organizowanej przez organizację ekologiczną WWF akcji Godzina dla Ziemi. Jest to największa pro środowiskowa akcja na świecie, podczas której
na symboliczną godzinę gasną iluminacje najbardziej charakterystycznych budynków
i obiektów architektonicznych. Godzina dla Ziemi WWF to doskonała okazja, aby pokazać, że losy naszej planety nie są nam obojętne. Inicjatywa pokazuje jak wielki efekt może przynieść prosty gest powielony setki razy. Wystarczy, że każdy wyłączy oświetlenie na jedną godzinę. To niecodzienne zdarzenie będzie można obserwować 23 marca przez okrągłe 60 minut.

Podczas zeszłorocznej edycji akcji zgasły iluminacje świetlne wielu obiektów w niemal 50 miastach w Polsce. W tym roku podczas Godziny dla Ziemi WWF zgasną m.in. Zamek Królewski, Stadion Narodowy, Pałac Kultury i Nauki, Teatr Wielki, Muzeum Narodowe, Zachęta, Uniwersytet Warszawski oraz wiele budynków w całym kraju. Już po raz siódmy cały świat zamanifestuje swoje zaangażowanie i troskę o losy Ziemi.

Zapraszamy do przyłączenia się do akcji Godzina dla Ziemi WWF wraz ze Złotymi Tarasami. Zgaś światło. Włącz się do zmian na godzinadlaziemi.pl.

Aktualności


Magazyn Złotych Tarasów

Już jest! Nowe wydanie magazynu Złote Tarasy. 

Sprawdźcie sami, co przygotowała redakcja naszego magazynu!

Jak dojechać

Godziny otwarcia
Poniedziałek - sobota  9:00 - 22:00
Niedziela  9:00 - 21:00

Promocje

Codzienna dawka najnowszych promocji w Złotych Tarasach. Kliknij i przeglądaj. Oferty specjalne czekają na Ciebie.