Złote Tarasy zapraszają do świątecznej zabawy!

Okres świąteczny zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nim Złote Tarasy przygotowały wiele atrakcji dla mieszkańców stolicy. W ciągu kilku tygodni poprzedzających Boże Narodzenie, zarówno dorośli, jak i dzieci mogą liczyć na wiele niespodzianek. Jedną z głównych aktywności są „Złote Iluzje”, czyli gra, w której do zdobycia są karty podarunkowe do Złotych Tarasów oraz specjalne świąteczne paczki, które pod same drzwi najlepszym graczom dostarczy Złoty Patrol wspierany przez Krzysztofa Jankowskiego „Jankesa” – znanego prezentera radiowego.

Świąteczne działania rozpocznie Uroczysta Inauguracja Złotych Świąt, która odbędzie się 3 grudnia – piękne dekoracje, świąteczny jarmark, konkursy i zabawy oraz przede wszystkim oficjalne rozświetlenie świątecznej iluminacji! To wszystko czekać na Was będzie na Placu Piazza, poziomie -1 Centrum. Natomiast wszystkie dzieci będą miały szansę odwiedzić na poziomie +1 centrum pokój Świętego Mikołaja, w którym będą mogli zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia oraz zobaczyć zimowe przedstawienia Teatru Urwis. Aż do 23 grudnia klienci mogą liczyć na wiele atrakcji, dzięki którym poczują magię świąt.

 

Już 4 grudnia rozpocznie się akcja pt. „Złote Iluzje” i potrwa ona do 18 grudnia. W tym czasie do mieszkańców Śródmieścia rozdystrybuowanych zostanie aż kilkadziesiąt tysięcy kartek pocztowych zapraszających do wspólnej zabawy w zagadki oparte na iluzji optycznej. Pierwsza strona pocztówki została zaprojektowana w formie satyrycznego rysunku komiksowego i przedstawia centrum handlowe w świątecznej oprawie. Na drugiej stronie pocztówki znajdziecie informacje dotyczące akcji.

 

Wszyscy, którzy chcą sprawdzić czy nie myli ich wzrok mogą wziąć udział w zabawie rejestrując się na stronie www.zloteiluzje.pl. Każdy uczestnik ma szansę wygrać kartę podarunkową do centrum handlowego o wartości 100 złotych. Nagrody będzie można odebrać w dniach 12-19 grudnia w Złotym Punkcie znajdującym się na poziomie 0 w Złotych Tarasach. Dla zwycięzców zostały przygotowane specjalne nagrody. Świąteczne paczki, które pod same drzwi najlepszych zawodników w terminie 19-23 grudnia dostarczy osobiście znany i lubiany prezenter radiowy Krzysztof Jankowski „Jankes” w towarzystwie Złotego Patrolu.

 

Świąteczny konkurs dla najmłodszych

 

Złote Tarasy przygotowały również moc atrakcji dla najmłodszych. Konkurs „Świąteczna Bombka” skierowany jest do dzieci z wybranych przedszkoli. Zadaniem konkursowym było udekorowanie wcześniej dostarczonych przez pomocnika św. Mikołaja styropianowych bombek. Najpiękniejsze bombki 3 grudnia zawisną na choince, która znajdzie się w Pokoju Świętego Mikołaja na 1. poziomie centrum. W dalszej kolejności klienci Złotych Tarasów wybiorą 3 najpiękniejsze bombki, a ich autorzy 6 grudnia o godzinie 10:30 od samego Świętego Mikołaja otrzymają prezenty w postaci zabawek od firmy Mattel oraz bilety do Multikina.

 

W wybrane dni w okresie świątecznym, najmłodsi będą mogli zrobić sobie zdjęcie ze Świętym Mikołajem w tym specjalnie zaaranżowanym na ten cel pokoju. Zdjęcie będzie można odebrać w formie wydruku. 

Aktualności


Magazyn Złotych Tarasów

Już jest! Nowe wydanie magazynu Złote Tarasy. 

Sprawdźcie sami, co przygotowała redakcja naszego magazynu!

Jak dojechać

Godziny otwarcia
Poniedziałek - sobota  9:00 - 22:00
Niedziela  9:00 - 21:00

Promocje

Codzienna dawka najnowszych promocji w Złotych Tarasach. Kliknij i przeglądaj. Oferty specjalne czekają na Ciebie.