Złote Tarasy rozszerzają swoją ofertę bieliźniarską – do grona najemców dołączyło Chantelle

W sobotę, 21 marca, w Złotych Tarasach otworzył się kolejny butik z ofertą bieliźniarską dla pań. Do grona najemców dołączyła marka Chantelle – jedna z najlepiej rozpoznawalnych marek w segmencie ekskluzywnej bielizny dla kobiet, a równocześnie jeden z wiodących producentów bielizny na świecie.

Salon zlokalizowany jest na pierwszym poziomie Złotych Tarasów, w sąsiedztwie sklepu bynamesakke. 

W nowo otwartym butiku znajdziemy bieliznę klasyczną, bieliznę nocną, rajstopy, pończochy oraz kostiumy plażowe. Bogata oferta pozwoli nam  wybierać w produktach trzech marek – słynącej z wyrafinowanych wzorów Chantelle, specjalizującą się w ponętnych gorsetach, pasach do pończoch i koronkowych rajstopach Chantal Thomass oraz skierowaną do nieco młodszej grupy kobiet bieliźnie marki Passionata. 

Marka słynie z profesjonalnego doradztwa w dziedzinie doboru bielizny, dlatego też każda
konsultantka marki Chantelle jest przeszkolona w zakresie brafittingu. Usługa ta w salonie marki dostępna będzie bezpłatnie. 

Firma Chantelle jest jednym z wiodących na świecie producentów najwyższej jakości bielizny. Znana jest z innowacyjnych projektów wyznaczających często nowe trendy
w branży bieliźniarskiej. Niepowtarzalne, wyrafinowane wzory oraz najwyższej jakości materiały przyciągają uwagę kobiet, które cenią sobie wygodę oraz elegancję. Ponadto Chantelle słynie z profesjonalnego doradztwa w dziedzinie doboru bielizny. Marka Chantelle łączy w sobie komfort, ponadczasowy styl i "francuski szyk", ubierając kobiety od prawie 140 lat w piękną, dostosowaną do aktualnych trendów w modzie bieliznę. Produkty firmy Chantelle trafiają do ponad 100 krajów na całym świecie, co sprawia, że jest to jedna z najlepiej rozpoznawalnych marek w segmencie ekskluzywnej bielizny dla kobiet.

Aktualności


Magazyn Złotych Tarasów

Już jest! Nowe wydanie magazynu Złote Tarasy. 

Sprawdźcie sami, co przygotowała redakcja naszego magazynu!

Jak dojechać

Godziny otwarcia
Poniedziałek - sobota  9:00 - 22:00
Niedziela  9:00 - 21:00

Promocje

Codzienna dawka najnowszych promocji w Złotych Tarasach. Kliknij i przeglądaj. Oferty specjalne czekają na Ciebie.