Złoty Patrol wyrusza na stołeczne ulice!

W listopadzie, Złote Tarasy ruszają z akcją pt. „Złoty Patrol”, która ma na celu zaangażowanie klientów – w szczególności pracowników firm w pobliżu centrum handlowego, w całkowicie nowy wymiar zakupów i spędzania wolnego czasu. Centrum przygotowało dla wszystkich chętnych interaktywną grę „ZłotyTomasz”, której akcja rozgrywać się będzie w samych Złotych Tarasach!

 

Nowa kampania Złotych Tarasów stawia na nowoczesność i zdecydowanie wyprzedza innowacyjnością inne centra handlowe. Organizatorzy nowej koncepcji spędzania wolnego czasu chcą wykorzystać zalety, jakie płyną z lokalizacji centrum – jest ona bardzo często po drodze wielu pracujących osób. Odwiedzający mogą nie tylko załatwić swoje sprawy, zrobić zakupy, wypić kawę czy zjeść lunch, ale też odprężyć się biorąc udział
w przygotowanych, nowych atrakcjach.

 

Główną grupą docelową są pracownicy pobliskich biur, którzy poprzesz szereg akcji promowanych przez grupy animatorów w futurystycznych strojach będą zachęcani do aktywnego udziału w grze „Złoty Tomasz”. Polega ona na zbieraniu wirtualnych monet i specjalnych ofert najemców, które po zakończeniu gry będą dostępne do zrealizowania w Złotych Tarasach. Akcja gry toczy się na każdym piętrze Złotych Tarasów. Im wyższe piętro, tym bardziej zaawansowany poziom gry. Ci, którzy przejdą grę w jak najkrótszym czasie, wygrywają i tym samym mogą liczyć na szereg nagród od organizatora zabawy w postaci kart podarunkowych. Punktem kulminacyjnym projektu „Zloty Patrol” będzie „Złota impreza” w Hard Rock Cafe w Złotych Tarasach, na którą zaproszenia otrzymają najlepsi gracze „Złotego Tomasza”.

 

Złote Tarasy jednocześnie będą prowadzić działania na Facebooku. Każda osoba, która opublikuje wspólne zdjęcie z członkami „Złotego Patrolu”, oznaczy je #ZłotyPatrol i zyska największą liczbę polubień, może liczyć na karty upominkowe do wykorzystania w centrum.

 

To pierwsza edycja gry „Złoty Tomasz”, która będzie rozwijana wraz z pojawiającymi się nowościami w Złotych Tarasach. Jest ona także przeznaczona do poszerzenia i pogłębienia współpracy z najemcami centrum w celu np. silniejszego wsparcia projektów specjalnych lub akcji rabatowych.

 

Więcej informacji na:

Aktualności


Bezpłatne konsultacje ze stylistką!

Zapraszamy Was do zapisów na bezpłatne konsultacje ze stylistką w Złotych Tarasach! 

Jak dojechać

Godziny otwarcia
Poniedziałek - sobota  9:00 - 22:00
Niedziela  9:00 - 21:00

Promocje

Codzienna dawka najnowszych promocji w Złotych Tarasach. Kliknij i przeglądaj. Oferty specjalne czekają na Ciebie.