Coś dla fanek makijażu, czyli nowy salon NYX Cosmetics w Złotych Tarasach

NYX Cosmetics, czyli światowa marka kosmetyczna uwielbiana przez fanki makijażu, otworzyła swój nowy salon w Złotych Tarasach. 19 listopada na klientów czekało wiele niespodzianek, w tym spotkanie z jedną 
z najbardziej znanych blogerek urodowych. 

W dniu otwarcia nowego salonu NYX Cosmetics organizatorzy przygotowali dla klientów kilka przyjemnych atrakcji. O godzinie 9.00 w Złotych Tarasach nastąpiło oficjale przecięcie wstęgi i otwarcie butiku. Tego dnia o godzinie 12:00 w nowym salonie odbyło się też spotkanie z Panią Ekscelencją - znaną blogerką urodową, która uwielbia bawić się kolorem i konwencjami w makijażu. Oprócz tego przez cały dzień klienci mogli liczyć na słodkie upominki wręczane przez stylowe hostessy NYX Cosmetics. Butik w Złotych Tarasach jest trzecim salonem marki w Polsce. 

Korzenie marki sięgają 1999 roku, gdy została założona w Los Angeles przez wizażystkę Toni Ko. Jej marzeniem było umożliwienie pasjonatom makijażu zakupu wysokiej jakości produktów w przystępnych cenach. Obecnie z sukcesem realizuje swoją wizję, ponieważ NYX Cosmetics jest jedną z najszybciej rosnących firm w branży. 

O NYX Cosmetics:
NYX Cosmetics to ponad 1800 profesjonalnych produktów do makijażu. Charakteryzują się one wysoką jakością, silnym napigmentowaniem i trwałością. Marka oferuje produkty z każdej kategorii: od pomadek, cieni i linerów, przez palety i zestawy makijażowe, aż po zaawansowane akcesoria dla wizażystek. Portfolio marki to ponad 600 odcieni szminek, 170 kolorów eyelinerów, 60 różnych akcesoriów. Firma odpowiada na najnowsze trendy, wie, co jest hot i czego pragną prawdziwi pasjonaci makijażu – nie bez powodu pokochały ją bloggerki i vloggerki na całym świecie!. Jeśli szukasz czegoś nietypowego, z pewnością znajdziesz to w NYX Cosmetics!

news


Magazyn Złotych Tarasów

Już jest! Nowe wydanie magazynu Złote Tarasy. 

Sprawdźcie sami, co przygotowała redakcja naszego magazynu!

HOW TO GET HERE

Opening hours
Monday - saturday: 9:00 - 22:00 
Sunday: 9:00 - 21:00 

Special offers

Daily dose of the latest promotion at Złote Tarasy. Click and browse. Special offers are waiting for you.