Podaruj możliwość wyboru kupując kartę podarunkową CH Złote Tarasy.

Karta Podarunkowa Złotych Tarasów daje możliwość niemalże nieograniczonego wyboru, dzięki czemu z pewnością okaże się trafionym upominkiem dla bliskiej osoby. Nie musisz martwić się wyborem prezentu. Osoba obdarowana sama zdecyduje na co przeznaczy środki z otrzymanej karty. Już teraz możesz także zamówić naszą kartę bez wychodzenia z domu. Zapraszamy na dedykowaną stronę, gdzie nie tylko wybierzesz sposób dostawy karty, wartość jej doładowania, ale i spersonalizujesz zamówienie dobierając wybrane przez siebie opakowanie. 

 

Więcej informacji znajdziesz na naszej podstronie (http://zlotetarasy.pl/karta-podarunkowa) oraz tutaj (https://zlote-tarasy.flex-e-card.pl/kup-karte-podarunkowa)!  

 

Karta Podarunkowa Złotych Tarasów to świetny pomysł na prezent. Obdaruj nią Twoich bliskich nie tylko na święta. Karta daje możliwość nieograniczonego wyboru, dzięki czemu z pewnością okaże się trafionym upominkiem niezależnie od okazji.
Więcej informacji o systemie kart podarunkowych w Złotych Tarasach otrzymasz także w Punkcie Informacyjnym centrum zlokalizowanym na poziomie 0.  

news


Stylista Złotych Tarasów

The new Złote Tarasy Magazine is a premium quality publication that offers shopping tips and showcases the latest fashion trends straight off the runways from around the world. From now on published as a bi-monthly. Enjoy reading our July issue!

HOW TO GET HERE

Opening hours
Monday - saturday: 9:00 - 22:00 
Sunday: 9:00 - 21:00 

Special offers

Daily dose of the latest promotion at Złote Tarasy. Click and browse. Special offers are waiting for you.