Szaleństwo Zakupów w Złotych Tarasach!

Rabaty do 70 proc. i ponad 1000 prezentów za zakupy w Złotych Tarasach! 
I jak tu nie oszaleć? 

Szaleństwo Zakupów ponownie zawitało w centrum handlowym Złote Tarasy.
W pierwszy weekend października, prócz licznych rabatów czy ekskluzywnych prezentów za zakupy, łowcy okazji wizytujący warszawskie Złote Tarasy odnaleźli jeszcze więcej. Wirtualna wycieczka w goglach z technologią 3D, tajniki stylizacji fryzur oraz wizażu przy filiżance wybornej, włoskiej kawy to tylko wybrane atrakcje, które były serwowane w Strefie Szaleństwa, zlokalizowanej na poziom 1, tuż przy fontannie.

Jubileuszowa, V edycja akcji polegającej na skumulowanych na czas jednego weekendu atrakcyjnych rabatach, to okazja dla klientów na spore oszczędności w portfelu. Jak co roku na zakupowiczów czekały także wartościowe upominki. Należało tylko skorzystać z kuponu dołączonego do październikowego wydania magazynów ELLE, InStyle czy Glamour i dokonać zakupów na kwotę min. 50 zł, a następnie udać się do Strefy Szaleństwa, aby odebrać prezent.

Jedna z takich stref zlokalizowana była w Złotych Tarasach. W godzinach 12:00 - 18:00 zaplanowano tam szereg atrakcji, m.in. bezpłatne lekcje stylizacji, porady profesjonalnych fryzjerów marki Remington oraz porcję najświeższych trendów w makijażu, którą podzielą się z nami wizażyści perfumerii Douglas. 

W weekend, 1-2 października było warto wyglądać naprawdę stylowo. Łowca Stylu będzie specjalnym wysłannikiem Strefy, który obdaruje gadżetami wszystkich najlepiej ubranych gości Złotych Tarasów.

Nowinką była możliwość przetestowania futurystycznych gogli 3D - wystarczy, że je nałożyłeś a przeniosłeś się w głębiny oceanu, wziąłeś udział w artystycznej sesji malowania albo ciekawej lekcji architektury. Nie zapominajmy o chwili odpoczynku, którą zapewnili bariści Illy serwujący aromatyczną, włoską kawę.

Więcej informacji na temat imprezy znajduje się na stronie www.szalenstwozakupow.pl


Złote Tarasy to wielofunkcyjny kompleks, który powstał w samym sercu Warszawy. Obiekt mieści się między ulicami: Złotą i Emilii Plater oraz Dworcem Centralnym i Al. Jana Pawła II. Jego symbolem jest pofalowany szklany dach o powierzchni 1 hektara. Nazwa Złote Tarasy nawiązuje do ulicy Złotej i do architektury budynku. Kaskadowo rozmieszczone tarasy obejmują dwa place miejskie – wewnętrzny z fontanną oraz zewnętrzny, otoczony restauracjami. Na pięciu poziomach centrum klienci znajdą ponad 200 marek handlowych, kilkadziesiąt restauracji i kawiarni, kluby muzyczne, kino oraz szereg punktów usługowych. 
W centrum działa czteropoziomowy podziemny parking na 1200 samochodów. Projekt
i funkcjonalność obiektu została już wielokrotnie nagrodzona. Złote Tarasy są zdobywcą 
tytułu najlepszego projektu komercyjnego na świecie (MIPIM Architectural Review Future Project Awards). Więcej na stronie internetowej www.zlotetarasy.pl


Szczegóły na: http://www.szalenstwozakupow.pl/prezenty/warszawa 

news


Bezpłatne konsultacje ze stylistką!

Zapraszamy Was do zapisów na bezpłatne konsultacje ze stylistką w Złotych Tarasach! 

HOW TO GET HERE

Opening hours
Monday - saturday: 9:00 - 22:00 
Sunday: 9:00 - 21:00 

Special offers

Daily dose of the latest promotion at Złote Tarasy. Click and browse. Special offers are waiting for you.