Zapraszamy na imprezę roku #SECRETGOLDENPARTY w nowym wymiarze!

Październik wielu studentom kojarzy się z początkiem roku akademickiego, tymczasem jest to też czas integracji i doskonałej zabawy. Złote Tarasy, chcąc pokazać im nowy wymiar rozrywki, postanowiły przygotować dla nich wyjątkową akcję promocyjną, której finałem będzie ekskluzywne #SECRETGOLDENPARTY! 

 

Nowe trendy z kolekcji jesienno-zimowych, pokazy beatboxing’u oraz atrakcyjne zniżki na zakupy w Złotych Tarasach będą czekały na studentów w Warszawie. Specjalny „złoty” team w dniach 16-26 października odwiedzi wybrane uczelnie i uniwersytety w Warszawie, by zachęcić studentów do wspólnej zabawy i zdobycia zniżek na zakupy w wybranych sklepach w Złotych Tarasach. By zdobyć rabat, wystarczy zrobić sobie zdjęcie polaroidem z członkami roztańczonej, złotej ekipy. Zdjęcia będą nie tylko doskonałą pamiątką spontanicznej popołudniowej imprezy, ale także źródłem zniżki na najmodniejsze ubrania z kolekcji m.in. takich marek jak New Look czy Forever21 w Złotych Tarasach.

 

Na tym jednak nie koniec atrakcji, ponieważ każdy student, który posiada zdjęcie z rabatem oraz zrobi zakupy w określonym progu zakupowym, będzie mógł wymienić paragony na zaproszenie na #secretgoldenparty. Wejściówkę w postaci złotej maski będzie można otrzymać w specjalnym punkcie Złotych Tarasów umiejscowionym na parterze w pobliżu salonu H&M.

 

Zwieńczeniem kampanii będzie #SECRETGOLDENPARTY, które odbędzie się w piątkową noc, 27 października w przestrzeni klubów Velvet Bar oraz 35 mm z widokiem na panoramę stolicy, będących częścią kompleksu Multikina. Za oprawę muzyczną wydarzenia zadba znany na klubowej mapie – DJ Lipski. Oprócz tego na gości czekać będzie także zapierający dech w piersiach pokaz barmański oraz konkurs na najlepszą stylizację imprezy. Najlepsza męska i damska propozycja zostanie nagrodzona kartą podarunkową o wartości 1 000 złotych na zakupy w Złotych Tarasach.

 

Złoty team pojawi się w pobliżu takich uczelni jak:

 

  • 16.10 – UKSW
  • 17.10 – Politechnika Warszawska
  • 18.10 – Akademia Leona Koźmińskiego
  • 19.10 – SGH
  • 20.10 – Pawilony przy Nowym Świecie
  • 23.10 – Uniwersytet Warszawski
  • 24.10 – Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej
  • 25.10 – Akademia Sztuk Pięknych
  • 26.10 – WUM Warszawski Uniwersytet Medyczny (kampus przy ul. Trojdena)

 

Regulamin konkursu "Maska na Halloween"

 

news


Magazyn Złotych Tarasów

Już jest! Nowe wydanie magazynu Złote Tarasy. 

Sprawdźcie sami, co przygotowała redakcja naszego magazynu!

HOW TO GET HERE

Opening hours
Monday - saturday: 9:00 - 22:00 
Sunday: 9:00 - 21:00 

Special offers

Daily dose of the latest promotion at Złote Tarasy. Click and browse. Special offers are waiting for you.