Stylist

Poniżej przedstawiamy Wam nowe możliwości zapisów na konsultacje z naszymi stylistkami. Zapoznaj się z ich doświadczeniem i wybierz z którą z nich chciałabyś się spotkać!

 

Monika Jurczyk Osa Osobista Stylistka

 

Pierwsza personal shopper w Polsce, która za opracowanie programu usługi osobistej stylizacji otrzymała nagrodę „Dobry Wzór 2010”. W swojej pracy stawia przede wszystkim na osobowość klienta, a nie na wizję stylistki. Autorka dwóch poczytnych poradników o stylu "Bądź boska" oraz "Szefowa Swojej Szafy". Pracuje zarówno z kobietami jak i mężczyznami. Jest nie tylko ekspertką telewizyjną TVP oraz TLC, ale co ważniejsze, także mamą na wysokich obcasach. Z ogromnym zaangażowaniem dba o najwyższą jakość osobistych stylizacji w Złotych Tarasach, a także doborem zespołu stylistek. 


Marta Pożarlik


Porzuciła karierę prawnika, aby w życiu zajmować się tym, co kocha: modą oraz kontaktem z ludźmi. Niesamowita motywatorka, podopieczna Moniki "Osy" Jurczyk, znana także jako „Pani od Wizerunku”. Z prawdziwą przyjemnością pokonuje długie dystanse, zarówno biegając z klientami po sklepach, jak i przemierzając dziesiątki kilometrów podczas maratonów. W jej słowniku nie istnieją wyrażenia, takie jak: nuda oraz "nie da się". Kocha pastelowe kolory, a modne kąski potrafi znaleźć nawet z końcówki wyprzedaży.

Potrzebujesz porady profesjonalisty, który pomoże dobrać Ci garderobę w przystępnej cenie?

Jeśli chcesz umówić się na wizytę kliknij tutaj

  

Gosia Kuniewicz

 

Gosia posiada 7 letnie doświadczenie w pracy osobistej stylistki, dbając zarówno o garderobę kobiet jak i mężczyzn. Współpracując z klientem skupia się na poznaniu danej osoby, chcąc odkryć jak najwięcej jej zainteresowań oraz cech indywidualnych. Współpraca z Gosią to nie tylko przyjemność, ale i kreowanie swojego wizerunku szytego na miarę.  

Współpracowała przy eventach modowych w Galeriach Handlowych w całej Polsce, programach telewizyjnych (TVN Turbo, TTV, TLC) oraz przy tworzeniu ogólnopolskich kampanii reklamowych.

Styl formalny, smart casual, a może niezobowiązująca elegancja? Jeżeli chcesz zmienić styl oraz odświeżyć garderobę, dzięki której poczujesz się pewnie umów się na spotkanie z Gosią!

Jeśli chcesz umówić się na wizytę kliknij tutaj

 


 


Magazyn Złotych Tarasów

Już jest! Nowe wydanie magazynu Złote Tarasy. 

Sprawdźcie sami, co przygotowała redakcja naszego magazynu!

HOW TO GET HERE

Opening hours
Monday - saturday: 9:00 - 22:00 
Sunday: 9:00 - 21:00 

Special offers

Daily dose of the latest promotion at Złote Tarasy. Click and browse. Special offers are waiting for you.