Tło galerii

Cholewiński Exclusive

Level 2
Local 256
Opening hours

Mon. - Fri.: 9:00 - 22:00

Saturday: 9:00 - 22:00

Sunday: 9:00 - 21:00

Sklep CHOLEWIŃSKI to ekskluzywne torebki, teczki, portfele, paski, etui itp. wykonane ze skór naturalnych w pełnej gamie wzorów i kolorów. Tu każda Pani dopasuje torebkę do buta, a Pan znajdzie idealny portfel lub pasek.
Elegancja i perfekcja wykonania, salon Cholewiński Exclusive w Złotych Tarasach!
Do bogatej oferty Złotych Tarasów dołączył salon firmy specjalizującej się w niezwykle eleganckich i starannie wykonanych wyrobach galanterii skórzanej, firmy Cholewiński.

W salonie Cholewiński Exclusive nawet najbardziej wymagający klienci znajdą dla siebie, oryginalne i dopracowane w najmniejszym detalu, produkty słynnej, rodzinnej firmy Cholewiński. Marka ta powstała w 1982r. Od początku swojego istniania, najważniejszym celem jej założyciela – Jana Cholewińskiego – było tworzenie oryginalnej galanterii skórzanej charakteryzującej się najwyższą jakością, elegancją wykonania, innowacyjnym wzornictwem oraz funkcjonalnością. Dzięki latom doświadczeń i głębokiej branżowej wiedzy, nazwisko Cholewiński i produkty nim sygnowane kojarzą się z uosobieniem szyku. Cholewiński specjalizuje się w kolekcjach skierowanych do kobiet, które cenią wysoką jakość, styl i nowoczesność. W bogatej ofercie firmy znajdują się torebki damskie, teczki, portfele i paski. Wszystkie produkty wykonane z najlepszych włoskich i polskich skór naturalnych. W ofercie sklepu znajduje się także bagaż marek Brics oraz Pablo Voyage.