Autorska

Tagi:
autorskaksiążkiksięgarnia

AUTORSKA – JEDYNA TAKA KSIĘGARNIA

Jedyna taka księgarnia - urządzona jak dom. Bo dom, mieszkanie to miejsca nam najbliższe. Tu wiemy, co gdzie leży, wiemy, jak się odnaleźć, czego oczekiwać. W kuchni znajdziemy przepisy, sypialnia rozgrzeje nas namiętnym romansem, gabinet zaskoczy ambitną fikcją i nieznanymi faktami, a na końcu zrelaksujemy się w wannie. Bardzo zależy nam, by każdy, kto zawita w Autorskiej, czuł się jak u siebie.  

GDZIE JESTEŚMY

Pierwsza Autorska powstała w maju 2015 w Sanoku. Kolejną ,,księgarnię z duszą w bezdusznej przestrzeni”, jak mówią nasi goście, otworzyliśmy w sierpniu w Pasażu Grunwaldzkim we Wrocławiu. 4 listopada księgarnia Autorska otworzy swe podwoje w Złotych Tarasach. Koncepcja powstała z myślą o autorach i ich czytelnikach. Ci, którzy tworzą, spotykają się tu z tymi, którzy czytają. W Złotych Tarasach planujemy szereg spotkań autorskich, wystaw i eventów.

KIM JESTEŚMY

Księgarnia Autorska to pomysł Grupy Wydawniczej Znak. Mamy już 55 lat i wydaliśmy wiele ważnych książek. Kochamy je i dokładamy starań, by były wyjątkowe, piękne, wartościowe, szanowane i… czytane. Dlatego stworzyliśmy miejsce, które temu wszystkiemu sprzyja. Chcemy być bliżej czytelników, poznawać ich opinie i szukać inspiracji. W jedynej takiej księgarni.

Poziom

-1

Lokal

-015

Zobacz na planie

Godziny otwarcia

Kontakt

Telefon:
609 176 370

Magazyn Złotych Tarasów

Już jest! Nowe wydanie magazynu Złote Tarasy. 

Sprawdźcie sami, co przygotowała redakcja naszego magazynu!

HOW TO GET HERE

Opening hours
Monday - saturday: 9:00 - 22:00 
Sunday: 9:00 - 21:00 

Special offers

Daily dose of the latest promotion at Złote Tarasy. Click and browse. Special offers are waiting for you.