Wyspa Manicure

Tagi:

Wyspa Manicure to nowoczesna sieć punktów kosmetyczny oferujących manicure i pedicure na najwyższym poziomie. Szeroka gama profesjonalnych  zabiegów pielęgnacyjnych oraz upiększających sprawia, że to idealne miejsce dla wszystkich, którym brak czasu na co dzień lub nadmiar obowiązków nie pozwala na zaplanowanie chwili relaksu.

Oferujemy różnorodny wachlarz usług stylizacji paznokci oraz relaksu dla dłoni. Zwracamy szczególną uwagę na jakość produktów, którymi wykonywane są zabiegi. Stawiamy na nowoczesne stylizacje, które oprócz zachwycających kolorów gwarantują również zdrowie płytki paznokcia i dbają o skórę.

Nasza kadra stale podnosi swoje kwalifikacje, aby zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagających Klientek. Bierzemy pod uwagę wszystkie uwagi oraz życzenia, a efekt końcowy jest zawsze w pełni zgodny z ustalonymi na początku założeniami dotyczącymi estetyki i jakości.

W Złotych Tarasach zrobisz nie tylko zakupy, ale i zadbasz o swoje paznokcie. Szybka zmiana koloru i ciekawe zdobienia Twoich paznokci pod okiem ekspertów są w zasięgu ręki. 

Zapraszamy na poziom  2 (lokal nr S36). 


Poziom

2

Lokal

S36

Zobacz na planie

Godziny otwarcia

Pon-pt:
09:00-22:00
Sobota:
09:00-22:00
Niedziela:
09:00-21:00

Kontakt


Magazyn Złotych Tarasów

Już jest! Nowe wydanie magazynu Złote Tarasy. 

Sprawdźcie sami, co przygotowała redakcja naszego magazynu!

HOW TO GET HERE

Opening hours
Monday - saturday: 9:00 - 22:00 
Sunday: 9:00 - 21:00 

Special offers

Daily dose of the latest promotion at Złote Tarasy. Click and browse. Special offers are waiting for you.