Tło galerii

#OdnowaNaJesień z CH Złote Tarasy!

25 września przywitamy jesień, a wraz z nią deszczowe i chłodne dni.  Każda zmiana aury za oknem powoduje, że odczuwamy wzmożoną chęć zmian. Dlatego CH Złote Tarasy zachęca do jesiennej metamorfozy swojej szafy i mieszkania.  

 

Czy Twoja garderoba wymaga odświeżenia, ale nie wiesz, od czego zacząć? Nasze stylistki zapraszają Cię na indywidualne konsultacje, dzięki którym odkryjesz swoje piękno na nowo. Nie masz tyle czasu? Skorzystaj z kilku gotowych zestawów ubraniowych, które sprawdzą się podczas jesiennej pluchy.

 

Jesienią coraz więcej czasu spędzamy w domu. Czy Twoje cztery kąty są gotowe na wieczory w stylu hygge? Mały dodatek w kolorach złota, żółci czy czerwieni pozwoli pokochać stare wnętrze na nowo. Zapraszamy do naszego sektora Home & Deco, a szczególnie do sklepów Homla, Home & You, Le Crueset i Duka, które oferują dodatki gwarantujące nowy jesienny look w Twoim domu.

 

Codziennie przez pięć dni będziemy przedstawiać inspiracje i pomysły na jesienne metamorfozy Waszych mieszkań! Zobaczycie, jak piękne akcesoria dostępne w Złotych Tarasach pomogą Wam wprowadzić doskonałą atmosferę i odświeżyć Wasze cztery kąty na nowy sezon!

 

A to jeszcze nie wszystko!

 

Na jesiennej metamorfozie możesz dużo zyskać! Każdy, kto we wrześniu zrobi zakupy w jednym z wymienionych sklepów oraz zaprezentuje swoją propozycję stylizacji wnętrza, ma szansę wygrać voucher o wartości 50 zł. Warunkiem udziału w konkursie jest wstawienie zdjęcia z propozycją stylizacji wnętrza oraz oznaczenie go CH Złote Tarasy oraz #odnowanajesień.

Akademia   Kariery
ZŁOTE   TAJEMNICE