Tło galerii

OTWARCIE NOWEGO ODDZIAŁU MBANKU!

 

Już 3 lipca odbędzie się otwarcie nowego oddziału mBanku w warszawskich Złotych Tarasach. Do tej pory mBank można było znaleźć na jednej z wysp na poziomie 2. 

 

Nowa placówka banku będzie zlokalizowana na poziomie 0. Swoim klientom oferować będzie szybką i sprawną obsługę w zakresie produktów podstawowych takich jak konto, karta płatnicza i kredytowa czy kredyt gotówkowy. Obsługę kasową prowadzić będą pozostałe oddziały w Warszawie. W placówce będzie natomiast możliwość skorzystania z bankomatu
i wpłatomatu. Z okazji otwarcia mBank przygotował również niespodziankę dla odwiedzających salon w Złotych Tarasach. Wszyscy klienci, którzy otworzą dowolne konto z kartą debetową w okresie 6-18.07.2018 r., otrzymają wyjątkowe prezenty m.in. drony, walizki czy karty podarunkowe.

mBank od lat jest synonimem innowacyjnych rozwiązań w bankowości. Jest pierwszym w pełni internetowym bankiem w Polsce, który wyznacza kierunek rozwoju bankowości mobilnej, online i sieci naziemnej. mBank jest jedną z najsilniejszych i najszybciej rozwijających się marek finansowych w Polsce, od 24 lat notowaną na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych.