Nowy wymiar stylu

Poniżej przedstawiamy Wam nowe możliwości zapisów na konsultacje ze stylistkami Złotych Tarasów. Zachęcamy do zapoznania się z ich doświadczeniem oraz do zapisu na indywidualne spotkanie, które rozpocznie się od aromatycznej kawy w księgarni Autorska na poziomie -1. 

 

Monika Jurczyk Osa Osobista Stylistka

 

Pierwsza personal shopper w Polsce, która za opracowanie programu usługi osobistej stylizacji otrzymała nagrodę „Dobry Wzór 2010”. W swojej pracy stawia przede wszystkim na osobowość klienta, a nie na wizję stylistki. Autorka dwóch poczytnych poradników o stylu "Bądź boska" oraz "Szefowa Swojej Szafy". Pracuje zarówno z kobietami jak i mężczyznami. Jest nie tylko ekspertką telewizyjną TVP oraz TLC, ale co ważniejsze, także mamą na wysokich obcasach. Z ogromnym zaangażowaniem dba o najwyższą jakość osobistych stylizacji w Złotych Tarasach, a także doborem zespołu stylistek. 


Marta Pożarlik


Porzuciła karierę prawnika, aby w życiu zajmować się tym, co kocha: modą oraz kontaktem z ludźmi. Niesamowita motywatorka, podopieczna Moniki "Osy" Jurczyk, znana także jako „Pani od Wizerunku”. Z prawdziwą przyjemnością pokonuje długie dystanse, zarówno biegając z klientami po sklepach, jak i przemierzając dziesiątki kilometrów podczas maratonów. W jej słowniku nie istnieją wyrażenia, takie jak: nuda oraz "nie da się". Kocha pastelowe kolory, a modne kąski potrafi znaleźć nawet z końcówki wyprzedaży.

Potrzebujesz porady profesjonalisty, który pomoże dobrać Ci garderobę w przystępnej cenie?

Jeśli chcesz umówić się na wizytę kliknij tutaj

  

Gosia Kuniewicz

 

Gosia posiada 7 letnie doświadczenie w pracy osobistej stylistki, dbając zarówno o garderobę kobiet jak i mężczyzn. Współpracując z klientem skupia się na poznaniu danej osoby, chcąc odkryć jak najwięcej jej zainteresowań oraz cech indywidualnych. Współpraca z Gosią to nie tylko przyjemność, ale i kreowanie swojego wizerunku szytego na miarę.  

Współpracowała przy eventach modowych w Galeriach Handlowych w całej Polsce, programach telewizyjnych (TVN Turbo, TTV, TLC) oraz przy tworzeniu ogólnopolskich kampanii reklamowych.

Styl formalny, smart casual, a może niezobowiązująca elegancja? Jeżeli chcesz zmienić styl oraz odświeżyć garderobę, dzięki której poczujesz się pewnie umów się na spotkanie z Gosią!

Jeśli chcesz umówić się na wizytę kliknij tutaj

 


 


Bezpłatne konsultacje ze stylistką!

Zapraszamy Was do zapisów na bezpłatne konsultacje ze stylistką w Złotych Tarasach! 

Jak dojechać

Godziny otwarcia
Poniedziałek - sobota  9:00 - 22:00
Niedziela  9:00 - 21:00

Promocje

Codzienna dawka najnowszych promocji w Złotych Tarasach. Kliknij i przeglądaj. Oferty specjalne czekają na Ciebie.