Tło galerii

Poziom 0
Lokal 030
Godziny otwarcia

Pn - Pt: 9:00 - 22:00

Sobota: 9:00 - 22:00

Niedziela: 9:00 - 21:00

Informacje

Telefon 22 487 51 46

WYŁĄCZNIE W SEPHORA – NOWA MARKA DIOR BACKSTAGE!

Wejdź z nami na DIOR BACKSTAGE!

Przyjdź do perfumerii SEPHORA i odkryj wyjątkowe produkty marki Dior Backstage – pierwszej marki produktów do makijażu inspirowanej kulisami pokazów mody!

Czekamy na Ciebie w dniach 4-7 lipca. Zadzwoń i zapisz się już dziś: 22 487 51 46*

#SephoraLovesDiorBackstage #SephoraPolska @SephoraPolska #diormakeup @diormakeup
Dowiedz się więcej: http://bit.ly/DiorBACKSTAGE
____________________

Dior Backstage to pierwsza marka produktów do makijażu inspirowana kulisami pokazów mody. W skład bogatej gamy Dior Backstage wchodzą produkty w naturalnych tonacjach, podane w przełomowych formułach, które pozwalają na zabawę intensywnością koloru i pracę z każdym odcieniem skóry.

“Z myślą o zawodowych wizażystach oraz wszystkich kobietach, które oczekują profesjonalnych rezultatów, zredefiniowałem niezbędny zestaw do makijażu, wybierając intuicyjne formuły oraz akcesoria ułatwiające aplikację.”– Peter Philips, Dyrektor Kreatywny i Wizerunkowy ds. Makijażu Dior

Dior Backstage to podkłady w 40 odcieniach, 2 palety cieni do powiek, 2 palety do brwi, zestaw do konturowania twarzy, zestaw do rozświetlania oraz zestaw do makijażu ust, a w uzupełnieniu kolekcja 13 pędzli. Eleganckie, transparentne opakowania pozwalają natychmiast sprawdzić odcień, ułatwiając pracę wizażystom w gorączkowym pośpiechu za kulisami pokazów mody, oraz stanowią dodatkowy atut dla kobiet, które chcą szybko znaleźć odpowiedni kolor.
____________________
*Opłata za połączenie naliczana wg stawek operatora.