Pasibus

Tagi:
burgeryfrytkikulki serowekurczakinachosynapojepulled beef

Wrocławska sieć burgerowni “Pasibus” otworzyła swój pierwszy lokal stacjonarny w CH Złote Tarasy w Warszawie. Punkt mieści się na poziomie 1, a do dyspozycji gości będzie ich pełna oferta burgerowa.


Historia firmy zaczęła się w 2013 roku, w którym na ulice Wrocławia wyjechał ich pierwszy food truck. Pasibus wywodzi się z ulicznego jedzenia, czyli tzw. streetfoodu, który charakteryzuje luźną i niezobowiązującą atmosferą. W takim też klimacie utrzymane są wszystkie lokale Pasibusa. Obecnie na terenie Polski znajduje się 10 punktów

stacjonarnych, a w sezonie wiosenno - letnim w trasę wyruszają 3 eventowe food trucki, które odwiedzają festiwale i eventy na terenie całego kraju.

 

W ofercie Pasibusa znajdują się burgery oraz liczne dodatki, które przygotowywane są na bazie autorskich receptur, ze składników od lokalnych dostawców. Od początku wszystkie produkty przyrządzane są pod okiem kucharzy na centralnej produkcji. Zaczynając od własnoręcznej selekcji i obróbki mięsa, poprzez przygotowywanie kulek serowych, aż po domowe, krojone ze świeżych polskich ziemniaków, Pasifrytki. Niezależnie od lokalizacji oraz odległości dokładają wszelkich starań, aby produkty były zawsze świeże, smaczne, a swoim wyglądem cieszyły oko. Tajemnica burgerów tkwi w smaku, a on nie jest dziełem przypadku.

 

Odkryj co niesie za sobą świat Pasibusa. Burgery to ich pasja, w którą włożyli 100% miłości i 200% zamiłowania do streetfoodu. Przyjdź i przekonaj się sam, że tak jak głosi ich slogan “JEDZENIE U NAS TO SZTUKA”, gdzie sztuką jest wyjść nie najedzonym oraz…czystym.

Poziom

1

Lokal

151

Zobacz na planie

Godziny otwarcia

Pon-pt:
09:00-22:00
Sobota:
09:00-22:00
Niedziela:
09:00-21:00

Kontakt

WWW:
https://pasibus.pl

Bezpłatne konsultacje ze stylistką!

Zapraszamy Was do zapisów na bezpłatne konsultacje ze stylistką w Złotych Tarasach! 

Jak dojechać

Godziny otwarcia
Poniedziałek - sobota  9:00 - 22:00
Niedziela  9:00 - 21:00

Promocje

Codzienna dawka najnowszych promocji w Złotych Tarasach. Kliknij i przeglądaj. Oferty specjalne czekają na Ciebie.