Tło galerii

Lifestyle Designers

Poziom 2
Lokal 210
Godziny otwarcia

Pn - Pt: 9:00 - 22:00

Sobota: 9:00 - 22:00

Niedziela: 9:00 - 21:00

Informacje

Telefon +48 517 272 822

E-mail point1@lifestyle-designers.pl

Bogactwo oferty Lifestyle Designers Point składa się ze światowych marek:
Moleskine, Lamy i Troika, które słyną z zamiłowania do designu, tradycji rzemiosła, a także precyzji wykonania.

Lamy to synonim wysokiej jakości, precyzji wykonania, a także prostej linii wzornictwa. Wszystkie instrumenty piśmienne Lamy są zaprojektowane i wykonane w Niemczech z niezwykłą dbałością o design, który oparty jest na zasadach szkoły Bauhaus. Podążanie za ideą funkcjonalności jako podstawy projektowania zaowocowało mnóstwem najważniejszych nagród w świecie designu i stanowi to znak rozpoznawczy marki.

Moleskine to synonim podróży, chwil godnych zapamiętania oraz kreatywności. Wszystko za sprawą legendarnych notesów, które przez ostatnie dwa stulecia były używane przez artystów, myślicieli takich, jak: Vincent van Gogh, Pablo Picasso, Ernest Hemingway oraz Bruce Chatwin. To też symbol innowacyjności, co pokazuje przede wszystkim wyróżnienie w kategorii Top 10 Most Innovative Companies in Productivity obejmującej firmy, które oferują usługi i rozwiązania zwiększające poziom wydajności, aktywności twórczej podczas codziennych działań zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym.

TROIKA to niemiecka marka znana na całym świecie ze swych oryginalnych, innowacyjnych i eleganckich akcesoriów. Każdy produkt tej marki jest perfekcyjnie wykonany, co sprawia że idealnie nadaje się na prezent. TROIKA za swoje niepowtarzalne produkty została wyróżniona wieloma nagrodami. TROIKA to eleganckie akcesoria, wizytowniki, breloki i przyborniki na biurko.