Old Havana cigars & accessories

Tagi:
cygaratytoń
Palenie cygar to sztuka wymagająca pełnej koncentracji i poświęcenia czasu. Palenie cygar to nie zwykła przyjemność, to forma medytacji. Na osobności czy wśród ludzi, samotnie czy z przyjaciółmi, w zaciszu domowym czy w restauracji, wybór miejsca, czasu i towarzystwa do zapalenia cygara jest sprawą indywidualną, wręcz intymną.
Cygara klasy premium - w słowach tych zaklęta jest jakość najlepszych tytoniowych plantacji, renoma najbardziej rozpoznawalnych marek świata, tradycja sięgająca kilkuset lat oraz pasja ludzi je wytwarzających.
OLD HAVANA cigars & accessories to wyjątkowe miejsce, gdzie możecie Państwo poczuć nie tylko bogactwo aromatów, ale gdzie jest najszerszy wybór cygar kubańskich marek, w tym najsłynniejszych, jak Cohiba, Montecristo, Romeo y Julieta , Partagas, Hoyo de Monterrey czy Trinidad. To także wybór znakomitych cygar spod znaku Carlos Torano, Dunhill czy CAO. To sklep, gdzie w szerokim wyborze są akcesoria marki Porsche Design czy hiszpańskiej Coiba.
Każdy cigar aficionado, zarówno ten doświadczony, jak i początkujący znajdzie tu produkty w ogromnym wyborze i konkurencyjnych cen, zaprezentowane przez miłą i profesjonalną obsługę.
Chlubą naszą jest humidor typu "walk-in czyli pomieszczenie, w którym cygara przechowywane i eksponowane we właściwej wilgotności i temperaturze, co zapewnia ich doskonałą jakość, świeżość i właściwe nawilżenie. Dzięki temu możemy oddać w Państwa ręce produkt w pełni doskonały.
Zapraszamy do degustacji boskiego dymu!

Poziom

1

Lokal

143

Zobacz na planie

Godziny otwarcia

Pon-pt:
09:00-22:00
Sobota:
09:00-22:00
Niedziela:
09:00-21:00

Kontakt

Telefon:
791603497

Bezpłatne konsultacje ze stylistką!

Zapraszamy Was do zapisów na bezpłatne konsultacje ze stylistką w Złotych Tarasach! 

Jak dojechać

Godziny otwarcia
Poniedziałek - sobota  9:00 - 22:00
Niedziela  9:00 - 21:00

Promocje

Codzienna dawka najnowszych promocji w Złotych Tarasach. Kliknij i przeglądaj. Oferty specjalne czekają na Ciebie.