odCzasu doCzasu

Tagi:
aviatorbiżuteriaburancertinachopardchronoswisseposglicineiwclonginesmaurice lacroixnaszyjnikperreletpierścionekpierścionkipoljotradovostok europezegarki

Ekskluzywny salon z unikatową ofertą zegarków, biżuterii, artykułów piśmienniczych i akcesoriów.

Przygotowując go staraliśmy się dobrać ofertę, która spełniłaby oczekiwania miłośników rzeczy pięknych i luksusowych. W jej zakres wchodzą ekskluzywne zegarki, biżuteria złota z kamieniami szlachetnymi,artykuły piśmiennicze i akcesoria. Wśród najznamienitszych marek obecnych w naszym salonie należy wymienić następujących producentów zegarków: IWC, Chopard, Chronoswiss, H.Moser&Cie, Maurice Lacroix, Longines, Perrelet, Fortis, Friderique Constant, Rado, czy Roamer i Certina ; biżuterii: Chopard, Chimento, Cablecar i innych uznanych producentów, oraz akcesoriów: Mont Blanc.

W celu zapewnienia pełnej obsługi Klientów, którzy nam zaufają prowadzimy na miejscu serwis gwarancyjny i po gwarancyjny zegarmistrzowski większości z wymienionych powyżej marek zegarków. 

Oczywiście zawsze chętnie będziemy Państwu służyć fachową pomocą w doborze zegarków jak i biżuterii. W naszych szeregach mamy wykwalifikowane osoby. Mamy nadzieję, że już sam wygląd salonu zainspiruje Państwa do jego odwiedzin. Zapewniamy, że zarówno oferta produktów, wiedza i życzliwość obsługi jak i dostęp do wielu magazynów i informacji branżowych spowoduje częste, a nie tylko "odCzasu doCzasu"odwiedziny Państwa w naszym salonie.

Salon jest czynny w godzinach otwarcia galerii handlowej, usługi zegarmistrzowskie są świadczone w dni powszednie w godzinach 14.00 - 19.00.

Już teraz mogą się Państwo zapoznać ze stroną internetową naszego salonu www.zegarki.info.pl na kartach której staraliśmy się przedstawić ofertę, porady przy wyborze produktów, opisy ciekawostek z życia salonu oraz informacje branżowe.Dla pełnego poznania oferty zdecydowanie zapraszamy do odwiedzin Złotych Tarasów i naszego salonu.

Poziom

1

Lokal

160

Zobacz na planie

Godziny otwarcia

Pon-pt:
09:00-22:00
Sobota:
09:00-22:00
Niedziela:
09:00-21:00

Kontakt

Telefon:
22 222 03 05
E-mail:
biuro@zegarki.info.pl

Bezpłatne konsultacje ze stylistką!

Zapraszamy Was do zapisów na bezpłatne konsultacje ze stylistką w Złotych Tarasach! 

Jak dojechać

Godziny otwarcia
Poniedziałek - sobota  9:00 - 22:00
Niedziela  9:00 - 21:00

Promocje

Codzienna dawka najnowszych promocji w Złotych Tarasach. Kliknij i przeglądaj. Oferty specjalne czekają na Ciebie.