Triumph

Tagi:
bieliznabielizna ciążowabielizna ekskluzywnabielizna sportowabiustonoszbodyfigimajtkimajtki obciskająceslipystanikstringi
 Kobiety na całym świecie wybierają Triumph nie tylko ze względu na wspaniałe wykonanie, dopasowanie i innowacyjność, ale również z uwagi na to, jak się czują zakładając produkty Triumph: modne, pewne siebie i seksowne.
Dbałość o szczegóły, pełne serca zaangażowanie oraz ciągła inspiracja umożliwiają marce tworzenie bielizny, która przemawia do kobiet w każdym wieku.

Portfolio marki obejmuje szeroki wybór bielizny dziennej i nocnej oraz strojów kąpielowych trafiając w gust i spełniając potrzeby wszystkich kobiet.
Ekscytująca nowa linia, Triumph Essence, The Luxury Collection, prezentuje ponad
125-letnie zaangażowanie marki w projekty Wielkiej Mody, dobór najbardziej wyszukanych materiałów, przyjemne akcenty i niebywałą dbałość o szczegóły.
Młodsze kobiety wybiorą modne i świeże modele Miss Triumph, a panie preferujące ponadczasową elegancję i komfort będą wolały sprawdzone kroje Classics by Triumph.
Linia Triaction to innowacyjne modele dla pań uprawiających każdy rodzaj sportu, a Mamabel to kolekcja zapewniająca komfortowe rozwiązania spełniające potrzeby matek karmiących.

Szyjąc na miarę kobiecych kształtów modele dla kobiet w każdym wieku, rozmiarze, narodowości i dbając o młodych projektantów poprzez oferowanie im ekscytujących możliwości, marka Triumph jest prawdziwym liderem, we wszystkich swoich poczynaniach.

Poziom

2

Lokal

250

Zobacz na planie

Godziny otwarcia

Pon-pt:
09:00-22:00
Sobota:
09:00-22:00
Niedziela:
09:00-21:00

Kontakt

Telefon:
22 222 03 54

Bezpłatne konsultacje ze stylistką!

Zapraszamy Was do zapisów na bezpłatne konsultacje ze stylistką w Złotych Tarasach! 

Jak dojechać

Godziny otwarcia
Poniedziałek - sobota  9:00 - 22:00
Niedziela  9:00 - 21:00

Promocje

Codzienna dawka najnowszych promocji w Złotych Tarasach. Kliknij i przeglądaj. Oferty specjalne czekają na Ciebie.