Topshop

Tagi:
bieliznabiżuteriabluzkibutydodatkikoszulekurtkipłaszczespódnicespodniesukienkiswetryt-shirttorebki damskieubrania
Marka Topshop narodziła się w 1964 roku jako niewielki producent odzieży. Od skromnych początków rozwinęła swoją działalność aż do 300 sklepów, tylko na terenie Wielkiej Brytanii, a flagowy Oxford Circus stał się mekką dla wszystkich kobiet. Produkty marki, słynącej z elektryzującego brytyjskiego stylu, są dostępne w ponad 100 krajach na całym świecie. Teraz również w Polsce, gdzie pierwszy sklep marki znajduje się w Centrum Handlowym Złote Tarasy w Warszawie.
Topshop znany jest z głośnych na całym świecie kolaboracji z gwiazdami np. ikoną brytyjskiej mody - Kate Moss, czy awangardowymi projektantami jak Mary Katrantzou czy Matthew Kirchhofem. Celem marki jest promowanie świeżego spojrzenia na modę oraz trendy, co robi od kilku lat m.in. poprzez linię Unique, której nowe odsłony to prawdziwe wydarzenia w świecie mody. 
Topshop to nie tylko ubrania. Przez lata działań – m.in. udział w akcjach charytatywnych, prezentowanie kolekcji na London Fashion Week -  stała się czymś więcej. Topshop to wyjątkowe, brytyjskie podejście do mody. 
Zakochaj się w Topshop już dziś!

Poziom

1

Lokal

128b

Zobacz na planie

Godziny otwarcia

Pon-pt:
09:00-22:00
Sobota:
09:00-22:00
Niedziela:
09:00-21:00

Kontakt

Telefon:
697 916 261

Kwartalnik Złotych Tarasów

Już jest! Nowe wydanie magazynu Złote Tarasy. 

Sprawdźcie sami, co przygotowała redakcja naszego magazynu!

Jak dojechać

Godziny otwarcia
Poniedziałek - sobota  9:00 - 22:00
Niedziela  9:00 - 21:00

Promocje

Codzienna dawka najnowszych promocji w Złotych Tarasach. Kliknij i przeglądaj. Oferty specjalne czekają na Ciebie.