Anna Halarewicz dla Tatuum Unique

Tagi:
bluzyjesień 2015koszulkisukienki
To już druga z rzędu, limitowana linia w kolekcji marki. Po barwnej odsłonie z pracami malarza Dominika Jasińskiego, tym razem współtworzyła ją znana z lekkiej, dynamicznej kreski rysowniczka i ilustratorka mody. 

Linia stanowi udane połączenie klimatu haute couture, dominującego w pracach artystki, z typowo casualowym stylem proponowanych modeli, idealnych na co dzień. Zastosowanie najwyższej jakości dzianin, z których znana jest marka Tatuum, dodatkowo zwiększa atrakcyjność propozycji. Po raz kolejny umiejętnie oscylują one na granicy mody i sztuki, pozostając zarazem w pełni użytkowymi. Wybór współpracy z artystką również nie jest przypadkiem. Charakterystyczne prace Anny są kwintesencją tajemniczej kobiecości, a zarazem ucieleśnieniem marzeń o wspaniałych kreacjach czy balowych sukniach z trenem. Teraz można je spełnić, pozostając zarazem w klimacie casual, tak cenionym przez większość nowoczesnych kobiet. 

Linia składa się z damskich t-shirtów z długimi rękawami, bluzy oraz sukienki. Asortyment dostępny będzie w ofercie wszystkich salonów Tatuum we wrześniu. Kolekcja została uszyta w całości w Polsce,  z wysokiej jakości, naturalnych dzianin.


Bezpłatne konsultacje ze stylistką!

Zapraszamy Was do zapisów na bezpłatne konsultacje ze stylistką w Złotych Tarasach! 

Jak dojechać

Godziny otwarcia
Poniedziałek - sobota  9:00 - 22:00
Niedziela  9:00 - 21:00

Promocje

Codzienna dawka najnowszych promocji w Złotych Tarasach. Kliknij i przeglądaj. Oferty specjalne czekają na Ciebie.