Denimowe zegarki Casio BABY-G i G-SHOCK

Sklep:
Time Trend/Kaligraf
Tagi:
zegarki
W 1871 roku Jacob Davis wynalazł dżins. 145 lat później Casio redefiniuje ten koncept i „aplikuje“ go w swoich zegarkach. Inspirowana jedną z najpopularniejszych dzianin, nowa kolekcja BABY-G i G-SHOCK to nie tylko fajny flirt z modą, ale także podkreślenie faktu, że solidny, niezawodny zegarek może być również super trendy.

Kolekcja liczy 6 zegarków – 2 Baby-G oraz 4 G-SHOCK, w tym 2 z linii GA-110 z okrągłą kopertą oraz 2 z kultowej linii DW-5600 charakteryzującej się prostokątnym kształtem. W całym projekcie wykorzystano 3 odcienie dżinsu. Ciemny, niemal zakrawający o czerń, niebieski oraz bardzo jasny uderzający w błękit. Zegarki mają gładką teksturę i pod dotykiem zarysowane wyżłobienia nie są wyczuwalne, co znacznie wpływa na jakość i trwałość pokrycia. 

Ciekawy, niezwykle modny design niezmiennie idzie w parze z funkcjonalnością typową dla japońskiej marki. Wszystkie zegarki G-SHOCK wyposażone są w system antywstrząsowy, podświetlenie, wodoszczelność 200m, stoper z dokładnością do 1/100sekundy, timer i automatyczny kalendarz. Co więcej, modele z kolekcji GA posiadają również 5 alarmów, funkcje drzemki i średnią prędkość. Wystarczy włączyć ustawienia odległości i nacisnąć stoper, a kiedy cel zostanie osiągnięty zegarek wskaże średnią prędkość na tym odcinku. 

Dżinsowe BABY-G także cechuje jakość nie odbiegająca od męskich odpowiedników. Tak samo jak G-SHOCK są wyposażone w stoper, timer, 5 alarmów, podświetlenie, funkcję drzemki oraz automatyczny kalendarz. Posiadają nieco mniejszą wodoszczelność - 100m, niemniej ta wartość w zupełności pozwala na bezpieczne pływania w zegarku. BABY-G mają też funkcję czasu światowego wskazującą aktualny czas w głównych miastach świata. 


Bezpłatne konsultacje ze stylistką!

Zapraszamy Was do zapisów na bezpłatne konsultacje ze stylistką w Złotych Tarasach! 

Jak dojechać

Godziny otwarcia
Poniedziałek - sobota  9:00 - 22:00
Niedziela  9:00 - 21:00

Promocje

Codzienna dawka najnowszych promocji w Złotych Tarasach. Kliknij i przeglądaj. Oferty specjalne czekają na Ciebie.