Multipremiery 25 lipca 2014

Sklep:
Multikino
Tagi:
filmkinokultura
Przed nami półmetek wakacji. Świat kina jednak nie odpoczywa i jak co piątek daje nam kolejne premiery, które wzbogacają repertuar naszego multikina.

Hercules (przygodowy / 98 min.)

Ziemia, czternaście tysięcy lat temu. Udręczona dusza półboga błąka się po świecie. Herkules, syn potężnego Zeusa, przez całe życie nie zaznał niczego prócz cierpienia. Po wykonaniu dwunastu ciężkich prac i utracie rodziny, poświęca się krwawym bitwom. Tylko one przynoszą mu ukojenie. Za towarzyszy ma szóstkę podobnych mu straceńców, których łączy zamiłowanie do wojny i nieustająca bliskość śmierci. Ich los odmienia się, gdy król Tracji zechce, by uczynili jego armię najpotężniejszą na świecie. Zagubione dusze dostrzegą, jak nisko upadły, gdy stworzą wojowników równie bezwzględnych i żądnych krwi, jak one same.

Reżyseria: Brett Ratner

Obsada: Dwayne Johnson, Ian McShane, Rufus Sewell, Aksel Hennie, Irina Shayk, Joe Anderson

Szef (komedia / 116 min.)

Carl Casper jest szefem kuchni renomowanej restauracji w Los Angeles. Podchodzi do pracy z wielką pasją, a każda potrawa, którą wymyśla, to prawdziwe dzieło sztuki. Jednak kłótnia ze znienawidzonym krytykiem kulinarnym, w której znaczący udział ma niefortunny i niezwykle popularny wpis Carla na Twitterze oraz wynikły z tego konflikt z właścicielem restauracji, powodują, że Carl rzuca pracę. Postanawia zacząć wszystko od nowa, korzystając ze wsparcia przyjaciół – pięknej kelnerki Molly, z którą romansuje, swojej byłej żony i jej obecnego partnera. Wkrótce nowy projekt szefa staje się głośny w całej Ameryce, zaś Carl zyskuje sławę twitterowego celebryty.

Reżyseria: Jon Favreau

Obsada: Jon Favreau, Sofía Vergara, John Leguizamo, Bobby Cannavale, Scarlett Johansson, Robert Downey Jr., Emjay Anthony

Bezpłatne konsultacje ze stylistką!

Zapraszamy Was do zapisów na bezpłatne konsultacje ze stylistką w Złotych Tarasach! 

Jak dojechać

Godziny otwarcia
Poniedziałek - sobota  9:00 - 22:00
Niedziela  9:00 - 21:00

Promocje

Codzienna dawka najnowszych promocji w Złotych Tarasach. Kliknij i przeglądaj. Oferty specjalne czekają na Ciebie.