Parfois wiosna/lato 2016

Sklep:
Parfois
Tagi:
akcesoriabiżuteriabuty damskielato 2016wiosna 2016
W oczekiwaniu na najbardziej gorącą porę roku, marka ukazuje nam cztery różne ścieżki, których celem jest doprowadzenie do czterech typów kobiet: pierwszego – romantycznego, kwiecistego i dziewczęcego; drugiego – miejskiego i młodzieżowego; trzeciego – nowoczesnego, minimalistycznego i wyrafinowanego; czwartego – zupełnie etnicznego, folklorystycznego i plemiennego. 

Dancing Day Dream i Vintage Pastel
Kolekcje, w których dominują motywy kwieciste inspirowane wschodem w pastelowych tonacjach. Torebeczki z kwiatowym nadrukiem, gdzie kolor czarny jest stałym elementem w tle, pysznią się innowacyjnymi kształtami i posiadają lakierowane wykończenia dopasowane kolorem. Biżuteria jest w stylu vintage z wykończeniami w kolorze starego złota i wybita nieregularnymi kamieniami przypominającymi witraże w stylu art-deco.  

City Palms, Petal Blast, Bird Flower
Młodzieżowa strona pory roku obecna jest w trzech tendencjach, gdzie punktem wyjścia są motywy geometryczne, kwiatowe i egzotyczne. Torebeczki wielokolorowe, nadruki z nakładającymi się na siebie haftami, w nowoczesnych kształtach i szczegółami przypominającymi coś niedokończonego. Bardzo duża biżuteria z elementami wielokolorowej żywicy i kamieni przywodzącymi na myśl potężne kwiaty łącząc się z niektórymi bardziej stylizowanymi i prostszymi elementami ukazując wykończenia matowym złotem.  Obuwie jest charakterystycznie młodzieżowe, tak jak np. tenisówki na koturnie, podczas, gdy chusty noszą motywy przyrody, np. płatki i liście w ciepłych kolorach stanowią tło. 

Bryza morska, Minimalizm i Pracoholik 
Minimalizm i wyrafinowanie to cechy charakterystyczne tych trzech tendencji. Torebeczki w mocnych, nasyconych kolorach z nadrukami zwierzęcymi i wzorami graficznymi w klasycznych i dyskretnych kształtach świetnie łączą się z każdym stylem. Biżuteria jest geometryczna i bardzo minimalistyczna wzbogacona o półszlachetne kamienie takie jak lapis lazuli, wykończenia „brushed” w tonacji złotej lub posrebrzanej oraz kolczyki w nowoczesnych kształtach. 

Tribu, Travel East i Rainbow Medley
Motywem przewodnim tej tendencji jest bogactwo szczegółów i materiałów kontrastujące z zastosowaniem ciepłych i podstawowych kolorów. W przypadku torebek widzimy bogatą mieszankę materiałów i wykończeń: aplikację kamieni, haftów, koralików, frędzelków i etnicznych nadruków z motywami zwierzęcymi, które współgrają z takimi materiałami jak skóra, zamsz oraz jedwab. Torebki wykonane są ze słomy i ozdobione frędzlami, warkoczami i wisiorkami. Biżuteria ma wygląd rękodzieła i łączy w sobie elementy frędzli, koralików, kamieni naturalnych i pior.  Sandały wykonane są z prawdziwej skóry z aplikacjami z koralików, frędzelków, słomianych wstążek; są one płaskie lub na koturnie i dopełniają wyglądu etnicznego i plemiennego. 


Magazyn Złotych Tarasów

Już jest! Nowe wydanie magazynu Złote Tarasy. 

Sprawdźcie sami, co przygotowała redakcja naszego magazynu!

Jak dojechać

Godziny otwarcia
Poniedziałek - sobota  9:00 - 22:00
Niedziela  9:00 - 21:00

Promocje

Codzienna dawka najnowszych promocji w Złotych Tarasach. Kliknij i przeglądaj. Oferty specjalne czekają na Ciebie.