Swarovski Crystaldust Crew z Karlie Kloss w roli głównej

Sklep:
Swarovski
Tagi:
akcesoriabiżuteriadodatkikobietakolekcja damskamodastylizacjetrendyzima 2016
Firma Swarovski ruszyła z nową, cyfrową kampanią, na czele której stanęła supermodelka Karlie Kloss - obecna ambasadorka marki.

Crystaldust to kolekcja unikalnej biżuterii w 8 modnych kolorach; dostępna zarówno w formie spiralnego mankietu, jak i otwartej bransolety typu bangle. To, co czyni ją niezwykłą to przede wszystkim uniwersalność i mnogość sposobów jej noszenia.

W kampanii, której reżyserią i aspektami zdjęciowymi zajęła się Sophy Holland wspierana przez trendsetterów firmy Swarovski – Margaret Zhang i Tommy’ego Tona oprócz Karlie Kloss udział wzięły modelki Winnie Harlow i Chanel Iman; wszechstronne trendsetterki Vanessa Hong, Vashtie Kola i Harley Viera-Newton; brazylijska gwiazda telewizji Giovanna Ewbank oraz znawcy mody Bryanboy, Zanita Whittington oraz Gogoboi.

W kontrastowych lub odważnych zestawieniach kolorystycznych, warstwowo lub solo, na nadgarstku lub w innym zaskakującym miejscu – każdy z trendsetterów Swarovskiego ma własny pomysł na to, jak nosić tę biżuterię.
Zanita i Giovanna zaproponowały śmiałe podejście, zakładając bransoletkę Crystaldust na kostkę lub nosząc ją w charakterze obroży. Mówiąc o swoim stylu, Margaret Zhang wyjaśnia, że preferuje jednobarwną biżuterię.
Z kolei Vashtie Kola lubi dopasowywać kolorystycznie bransoletki Crystaldust do reszty stylizacji. W dzień nosi je pojedynczo, a zestawia na wieczór.

Kampania „Swarovski Crystaldust Crew”, na którą składają się trzy filmy video i dwa materiały wizualne, będzie realizowana w lipcu na żywo poprzez cyfrowe i społecznościowe media na całym świecie w ramach wprowadzenia bransoletki Crystaldust do sprzedaży stacjonarnej jako zachęta dla klientów, by korzystali z tego produktu w całkowicie indywidualny sposób.

Premiera linii przewidziana jest na jesień/zimę 2016.

Bezpłatne konsultacje ze stylistką!

Zapraszamy Was do zapisów na bezpłatne konsultacje ze stylistką w Złotych Tarasach! 

Jak dojechać

Godziny otwarcia
Poniedziałek - sobota  9:00 - 22:00
Niedziela  9:00 - 21:00

Promocje

Codzienna dawka najnowszych promocji w Złotych Tarasach. Kliknij i przeglądaj. Oferty specjalne czekają na Ciebie.