Swarovski w wersji fit

Sklep:
Swarovski
Tagi:
biżuteriawiosna 2016
Po udanym debiucie kolekcji biżuterii Swarovski monitorującej aktywność na rynkach Stanów Zjednoczonych, Chin i Hongkongu firma Swarovski ma przyjemność poinformować o planowanym wprowadzeniu tej linii na światowe rynki w oparciu o produkty najchętniej wybierane przez klientów. Stanowiący centralny element kolekcji kryształ Activity Crystal, który kryje w swoim wnętrzu innowacyjną technologię monitorującą aktywność, budzi ogromne zainteresowanie wśród nowoczesnych kobiet o różnorodnych upodobaniach ze względu na niezwykłe połączenie elegancji i kobiecości z technologią elektroniki ubieralnej.

Activity Crystal, stanowiący centralny element tej kolekcji, kryje w swoim wnętrzu specjalistyczną technologię monitorującą, która pozwala przez całą dobę rejestrować aktywność fizyczną. Lekka i miła w dotyku biżuteria Swarovski monitorująca aktywność zapamiętuje cele sprawnościowe, dzięki czemu jej właścicielka może skupić się na wynikach. Kryształ bezprzewodowo synchronizuje dane ze smartfonem właścicielki, umożliwiając jej analizowanie aktywności, wyznaczanie celów, prowadzenie rejestru spożytych kalorii i informowanie znajomych o postępach, a tym samym pomagając jej prowadzić zdrowy i atrakcyjny styl życia. Biżuteria Swarovski monitorująca aktywność jest wodoodporna do głębokości 50 metrów i sprawdza się doskonale jako ozdoba aktywnej nowoczesnej kobiety. Podświetlenie uruchamiane dotykiem wskazuje godzinę oraz stopień realizacji wyznaczonego celu, dzięki czemu kobiety dbające o kondycję mogą w dyskretny sposób usprawnić swój trening i poprawić swoje samopoczucie.

Activity Crystal nie tylko pełni szereg funkcji, ale także stanowi piękną ozdobę stworzoną z myślą o tym, by zapewnić jego właścicielce rewelacyjny wygląd – codziennie, o każdej porze dnia. Kolekcja inteligentnej biżuterii sprawdza się doskonale zarówno w ciągu dnia, jak i wieczorem – czy to w formie sportowej opaski podczas porannego treningu, czy to jako bransoletka Slake w godzinach pracy. Biżuteria monitorująca aktywność jest dostępna jako komplet obejmujący bransoletkę Slake, kryształ Activity Crystal oraz opaskę sportową lub jako osobne elementy. Uniwersalny charakter tej biżuterii wynikający z możliwości komponowania różnych zestawień sprawia, że pasuje ona do każdego stylu i wizerunku, dzięki czemu właścicielka może nosić Swarovski Activity Crystal do każdego stroju i na każdą okazję.

Oferta obejmuje dwa fasony bransoletek w szerokiej gamie modnych kolorów: stworzoną przez firmę Swarovski kultową bransoletkę Slake lub jej wariant Deluxe. Obie bransoletki są ozdobione rzędami maleńkich kryształów, dzięki czemu pasują do wielu strojów i można do nich łatwo dobrać inne bransoletki Swarovski. Nowoczesna sportowa opaska jest przyjemna w dotyku i sprawdza się doskonale na siłowni. Sportowa opaska w czarnym, niebieskim lub białym kolorze z wytłoczonym wewnątrz wzorem Swarovski Swanflower miękko się układa i ma dyskretny wygląd, dzięki czemu nadaje się idealnie do podtrzymywania kryształu Activity Crystal podczas treningu lub w czasie snu.

Kolekcja dostępna od marca 2016.

Bezpłatne konsultacje ze stylistką!

Zapraszamy Was do zapisów na bezpłatne konsultacje ze stylistką w Złotych Tarasach! 

Jak dojechać

Godziny otwarcia
Poniedziałek - sobota  9:00 - 22:00
Niedziela  9:00 - 21:00

Promocje

Codzienna dawka najnowszych promocji w Złotych Tarasach. Kliknij i przeglądaj. Oferty specjalne czekają na Ciebie.