Swatch świętuje Dzień Matki

Sklep:
Swatch
Tagi:
dzień matkiprezentyzegarki
Złóż swojej mamie życzenia za pomocą zegarka ROSES4U.

Mamy na całym świecie pokochają ten podarunek, który z pewnością przetrwa dłużej niż jakikolwiek bukiet kwiatów. Tarczę zegarka zdobi piękny pierścień róż, który zajmuje miejsce cyfr i oplata mniejszy okrąg różanych pączków – jako symbol niezwykłej więzi między matką a dzieckiem, która trwa także w dorosłym w życiu. Piękne, wyszywane różowe kwiaty znajdują się również na turku-sowo-białym  pasku z tkaniny. 

Zegarek ROSES4U posiada trzy wskazówki, dzięki czemu żadna sekunda nie umknie niepostrzeżenie. Ten uroczy, kobiecy zegarek w niezwykły sposób odzwierciedla matczyną umiejętność wykonywania wielu zadań jednocześnie. Przywołuje wspomnienia wspólnie spędzonych chwil, świętuje Dzień Matki i przypomina obdarowującemu, żeby znaleźć jeszcze więcej czasu na wspólne spotkania. 

Specjalne opakowanie zegarka ROSES4U emanuje domową atmosferą. Zegarek znajduje się na intensywnie zielonym trawniku. Jest starannie owinięty w papier w kolorze paska zegarka, ozdobiony uroczym zamknięciem w kształcie serca. Magazyn Złotych Tarasów

Już jest! Nowe wydanie magazynu Złote Tarasy. 

Sprawdźcie sami, co przygotowała redakcja naszego magazynu!

Jak dojechać

Godziny otwarcia
Poniedziałek - sobota  9:00 - 22:00
Niedziela  9:00 - 21:00

Promocje

Codzienna dawka najnowszych promocji w Złotych Tarasach. Kliknij i przeglądaj. Oferty specjalne czekają na Ciebie.