Me&B - Manicure

Tagi:

ME&B to nowoczesna sieć punktów kosmetyczny oferujących manicure i pedicure na najwyższym poziomie. Szeroka gama profesjonalnych  zabiegów pielęgnacyjnych oraz upiększających sprawia, że to idealne miejsce dla wszystkich, którym brak czasu na co dzień lub nadmiar obowiązków nie pozwala na zaplanowanie chwili relaksu.

Oferujemy różnorodny wachlarz usług stylizacji paznokci oraz relaksu dla dłoni. Zwracamy szczególną uwagę na jakość produktów, którymi wykonywane są zabiegi. Stawiamy na nowoczesne stylizacje, które oprócz zachwycających kolorów gwarantują również zdrowie płytki paznokcia i dbają o skórę.

Nasza kadra stale podnosi swoje kwalifikacje, aby zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagających Klientek. Bierzemy pod uwagę wszystkie uwagi oraz życzenia, a efekt końcowy jest zawsze w pełni zgodny z ustalonymi na początku założeniami dotyczącymi estetyki i jakości.

W Złotych Tarasach zrobisz nie tylko zakupy, ale i zadbasz o swoje paznokcie. Szybka zmiana koloru i ciekawe zdobienia Twoich paznokci pod okiem ekspertów są w zasięgu ręki. 

Zapraszamy na poziom  2 (lokal nr S36). 


Poziom

2

Lokal

S36

Zobacz na planie

Godziny otwarcia

Pon-pt:
09:00-22:00
Sobota:
09:00-22:00
Niedziela:
09:00-21:00

Kontakt

Usługi

Manicure Express & Beauty

Konsultacje Pielęgnacji Skóry

Clinique

Klub fitness

Jatomi Fitness

Optyk

Paris Optique Trendy Opticians Vision Express Super Optyk

Manicure

Me&B - Manicure

Operator GSM / Akcesoria GSM

3mk Orange PLAY T-Mobile Teletorium Teletorium 2 Virgin Mobile

Praktyczne usługi

Zobacz wszystkie

Stylista Złotych Tarasów

Potrzebujesz odmiany, chcesz poprawić swój wizerunek lub wymienić garderobę na nową? Złote Tarasy zapraszają na bezpłatne konsultacje ze Stylistką.

Jak dojechać

Godziny otwarcia
Poniedziałek - sobota  9:00 - 22:00
Niedziela  9:00 - 21:00

Promocje

Codzienna dawka najnowszych promocji w Złotych Tarasach. Kliknij i przeglądaj. Oferty specjalne czekają na Ciebie.