Tło galerii

Beauty City Super-Pharm w Złotych Tarasach!

Beauty City Super-Pharm w Złotych Tarasach!

Przyjdź i sprawdź jak Złote Tarasy zamieniają się w prawdziwą stolicę piękna. To wszystko w ramach 4. edycji Beauty City – eventu organizowanego przez drogerię Super-Pharm w dniach 25-28 października.

Dla wielbicielek najnowszych trendów, które w pojawią się w tych dniach w Złotych Tarasach przygotowaliśmy wyjątkowe atrakcje. Kosmetyczne nowości i makijaże, profesjonalne dermokonsultacje, spotkania z ekspertami w dziedzinie pielęgnacji i stylizacji włosów oraz możliwość skorzystania z badania stanu skóry, badania trychologicznego oraz malowania paznokci, również hybrydowego!

Pod okiem profesjonalnych konsultantów będziesz mogła poddać się całkowitej metamorfozie! Dodatkowo podczas Beauty City czekają na Ciebie liczne konkursy z atrakcyjnymi nagrodami ufundowanymi przez Super-Pharm i partnerów wydarzenia. Są to między innymi pobyty Spa w luksusowych hotelach (Hotel Mikołajki, Hotel Aquarion, Hotel Blue Mountain Resort), kuferki pełne kosmetyków, vouchery podarunkowe Wyjątkowy Prezent.

Na wydarzeniu Beauty City oprócz wielu ekspertów marek kosmetycznych spotkasz znane blogerki i influencerki, które podzielą się z Tobą swoją wiedzą na temat piękna i urody. Najciekawsze panele dyskusyjne będą transmitowane na żywo na fanpage’u drogerii Super-Pharm, dlatego zachęcamy do jego śledzenia.

Tylko w dn. 25-28 października skorzystasz ze specjalnych ofert promocyjnych aż -50% rabatu na kosmetyki topowych marek, które są partnerami wydarzenia Beauty City. Produkty objęte promocją znajdziesz w drogerii Super-Pharm na parterze oraz wybrany asortyment również na terenie eventu Beauty City w strefie kas.

Dla klientów Złotych Tarasów w październiku przygotowana została również wyjątkowa oferta! Robiąc zakupy w naszej galerii za minimum 80 zł możesz otrzymać w prezencie krem Dermedic Hydrain 2. Maskarę Pupa Ultraflex przy zakupach o wartości 120 zł.

Przyjdź i przekonaj się sama! Udział w wydarzeniach i warsztatach nie wymaga zapisów i jest całkowicie bezpłatny!

Do zobaczenia!

Regulamin promocji: http://bit.ly/RegulaminBeautyCity

 

Akademia   Kariery
ZŁOTE   TAJEMNICE